לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שירותים נבחרים

הדברת זבובים

שירותי מדביר זבובים

אנחנו וודאי לא מחדשים לכם דבר בכך שאנחנו מציינים שזבובים הם מטרד מציק ונפוץ במיוחד.

סביבת מחייתם איננה נקייה ואנו יכולים למצוא אותם לא פעם על צואה של בעלי חיים ובאזורים שאינם סטריליים וגם זאת בלשון המעטה. למרבה הצער, אותם הזבובים בדיוק, הם אלו שנכנסים אלינו הביתה שוכנים על עורנו ולעתים גם צוללים הישר אל מזוננו.

כך יוצא שלא רק שהם מהווים מטרד לא קטן שגורם לנו להניף את הידיים אל על, אלא הם גם מתפקדים כמעבירי מחלות יעילים במיוחד.

ירוק חברה להדברת זבובים

ברוכים הבאים לחברת ירוק המספקת שירותי הדברת חרקים ומזיקים.

מרגישים שלאחרונה מספר הזבובים עלה באופן תדיר באזור מגוריכם או במשרד? דעו כי לנוכחותם של הזבובים ישנה השפעה מזיקה אשר עלולה להוביל לעלייה בתחלואה. על כן, אין לזלזל בנוכחותו של המזיק הקטן והמוכר, וחשוב להיוועץ עם חברת הדברות מקצועית אשר תסייע במיגור התופעה.

בחברת ירוק אנו מציעים מספר פתרונות מגוונים להדברת זבובים, חרקים ומזיקים אחרים המתאימים למגוון רחב של חללים שונים החל מבתים פרטיים ודירות, דרך משרדים ומרכזים מסחריים ועד למסעדות, אולמות אירועים ומחסנים הנדרשים לשמירה קפדנית בנושאי תברואה.

בחירת טכניקת ההדברה המתאימה ביותר

מה שנכון עבור דירה, איננו בהכרח נכון עבור גן אירועים עם שטחים פתוחים לצורך הדוגמה.

כל אזור ואזור מצריך התייחסות נפרדת וביצוע בדיקה מקיפה על-ידי מדביר זבובים מקצועי אשר יסקור את השטח ויחליט על דרכי הפעולה למיגור התופעה.

רבים נוהגים לראות בריסוס כטכניקה המובילה, ועם זאת לעתים גני אירועים ופארקים, יקבלו תועלת רבה יותר ממלכודות המבוססות על דלק או כלי קיבולת ללכידת זבובים. מנגד, באזורים סגורים וקטנים באופן יחסי, ייתכן מאוד ויהיה עדיף להשתמש בקטלן יתושים אשר משמש בין היתר גם לחשמול זבובים.

דרך נוספת ויעילה בה ניתן להשתמש בטרם הריסוס הוא באיתור מקורות ההתרבות של הזבובים. בעוד שריסוס, הצבת מלכודות דבק ונורות גריל יספקו את הפתרון המידי להדברת המטרד המציק, הרי שלא מיגרנו את מקור התופעה ועל כן היא תשוב ותחזור פעם אחר פעם.

מדביר זבובים מטעם חברת ירוק יסייע באיתור מקור הזבובים אשר לרוב מתאפיין בלחות גבוהה. ייבוש המקור וטיפולו, יסייע במיגור התופעה לאורך זמן רב.

אמצעי הדברה מאושרים בלבד

חברת ירוק שמה דגש על הדברה ירוקה ובחומרים שאינם מסוכנים לבני אדם.

מטרתנו היא לספק את העבודה הטובה והמקצועית ביותר, תוך שמירה וכיבוד הסביבה. כלל חומרי ואמצעי ההדברה המשווקים על-ידי חברת ירוק הינם מאושרים ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה במספר הטלפון: 03-6816404

סוגי הזבובים הנפוצים בישראל:

זהב הבית

זבוב החול

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן