התקנת רשת יונים בגבעתיים

יונה עומדת על קרש עץ

אם אתם מתגוררים בגבעתיים וסובלים מבעיית יונים, הגעתם למקום הנכון; הציפורים האלו, שמהוות מטרד באזורים אורבניים, עלולות לגרום לנזקים רבים. כאן בחברת 'ירוק הדברות' אנחנו מספקים שירותי התקנת רשת יונים בגבעתיים והאזור, עם תוצאות ארוכות טווח. אנחנו זמינים לכם בכל ימות השבוע, ונשמח לעזור לכם ליהנות מסביבה נקייה, נעימה וללא מטרד יונים.

מה היא רשת נגד יונים?

רשת ציפורים היא פתרון יעיל ביותר למניעת חדירה של יונים וציפורים אחרות לאזורים שונים. הרשת יוצרת מחסום פיזי ומונעת מציפורים להיכנס לאזורים שצריך להגן עליהם. זהו גם פתרון דיסקרטי כי בקושי ניתן לראות את הרשתות מרחוק, הם לא גורמות למטרד רעש (כמו אמצעי הרחקה חשמליים), ולא צריך מקור חשמל כדי ליהנות מהתועלת שלהן.

רשת ציפורים משמשת במקומות רבים, כולל אצטדיוני ספורט, תקרות של מחסנים, מרפסות, מרפסות שירותי, מסתורי כביסה, גינות, מרזבים, ואזורים נוספים במבנים שונים. מדובר בפתרון יעיל במיוחד, שאינו מסב נזק לציפורים, ומאפשר לכם ליהנות מסביבה נעימה.

שירות התקנת רשתות נגד יונים

התקנת רשת יונים בגבעתיים ובכל אזור אחר מתבצעת על ידי המומחים של חברת ירוק הדברות: תחילה אנחנו בודקים את האזור שבו יש לבצע התקנה של אמצעים נגד יונים. ישנם מקרים שבהם צריך פתרון אחר, כמו סלילים נגד יונים, או דוקרנים נגד יונים.

במקרים שבהם רשתות נגד יונים הן הפתרון היעיל ביותר, אנחנו מבצעים את ההתקנה. המתקינים המקצועיים שלנו מודדים את השטח כדי להחליט על גודל הרשת הרצוי. ההתקנה עצמה מתבצעת על ידי כבלי מתיחה היקפיים (בעובי של 2-3 מ"מ). הכבלים מחוברים על ידי אביזרי חיזוק, מה שמבטיח שהם יהיו מעוגנים למקומם בתנאי מזג אוויר משתנים.

לאחר מכן, כבל פלדה נמתח בין נקודות החיבור, ואנחנו מחברים את הרשת באמצעות טבעות מיוחדות. התקנה מקצועית היא הכרחית כדי להבטיח את יעילות השיטה, ומומלץ שלא לנסות לבצע את ההתקנה בעצמכם – בייחוד אם מדובר בהתקנה בגובה.

לצד שירות מקצועי ומדויק, יש לנו רישויים לעבוד בגובה, ואנחנו משתמשים ברשתות איכותיות במיוחד, שמחזיקות מעמד לאורך זמן. הרשתות מבית ירוק הדברות עשויות מחומרים עמידים, שאינם מושפעים לרעה מקרני UV, רוחות ותנאי מזג אוויר אחרים.

הזמנת שירות התקנות רשתות נגד יונים

רשתות נגד יונים הן אחד מאמצעי הרחקת הציפורים היעילים ביותר. אם אתם מתגוררים בגבעתיים וסובלים מבעיית יונים – פנו אלינו. חברתנו מספקת שירותי התקנת רשת יונים בגבעתיים ובכל אזור המרכז, עם מתקינים מקצועיים ובעלי רישיון בתחום.

כמו יתר השירותים שלנו, הרשתות מהווה פתרון יעיל וידידותי לסביבה, שאינו פוגע באסתטיקה של מבנים. אנחנו זמינים לרשותכם בכל עת, וניתן להתקשר אלינו, או ליצור עמנו קשר טלפוני מתי שתרצו. פנו אלינו ותיהנו משירותי הרחקת מזיקים מקצועיים שיהפכו את הסביבה שלכם לנקייה ונעימה, עם שירות ללא פשרות.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן