הרחקת ציפורים מהמרפסת

ציפור קטנה על סורג

תוכן עניינים

יציאה למרפסת מאפשרת לנו לנשום אוויר נקי וליהנות ממרחב פתוח וצמוד לבית. למרבה הצער, לא רק אנחנו נהנים מהמרפסת שלנו במהלך ימות השנה. ציפורים, ובעיקר יונים, נמשכות גם הן למרפסות – קטנות וגדולות כאחד. במקרים רבים הציפורים שנכנסות למרפסת מהוות מטרד, מה שמצריך שירות הרחקת ציפורים מהמרפסת. כדי לשמור על המרפסת שלכם נקייה ונעימה, חשוב שתכירו את השיטות היעילות ביותר להרחיק ציפורים מהשטח שלכם.

למה צריך להרחיק ציפורים מהמרפסת?

ציפורים אוהבות לקנן במרפסות עמוסות, ריקות ומרפסות עם צמחייה. כלומר, הן משתמשות במרפסות כדי להטיל ביצים ולגדל את צאצאיהן. מדובר במקרים רבים במטרד שגורם להיווצרות של לכלוך וגם רעש. ציפורים מטילות צרכים בכל מקום שהן נמצאות פה, מה שיוצר סביבה לא נעימה במרפסת. כדי למנוע את המטרדים האלו ולשמור על המרפסת שלכם נקייה ונעימה, חשוב לבצע הרחקת ציפורים מקצועית.

למידע נוסף השאירו פניה:

שיטות להרחקת ציפורים מהמרפסת

יש שתי דרכים מרכזיות שמאפשרות להרחיק ביעילות ציפורים מהמרפסת:

רשת להרחקת ציפורים

שיטה יעילה במיוחד להרחקת ציפורים ממרפסות שירות וכן מסתורי כביסה. ציפורים אוהבות לקנן במקומות השקטים הללו, כך שחשוב להתקין בהם אמצעי להרחקתן. תפקידה של הרשת הוא בעצם לאטום את המרפסת כדי למנוע את חדירת הציפורים. התקנה של רשת נגד יונים ונגד ציפורים מתאים למרפסות קטנות בעיקר מפני שהוא חוסם את הנוף, לצד הרחקת הציפורים.

דוקרנים להרחקת ציפורים

דוקרנים נגד יונים וציפורים אחרות הם יעילים במיוחד בהרחקתן. הדוקרנים האלו אינם מפריעים לאסתטיקה של המרפסת, והם מאפשרים להרחיק ציפורים באופן שאינו פוגע בהם. דוקרנים יוצרים בעצם סביבה שלא נוח לעמוד ולהיכנס אליה, מה שמונע כניסה של ציפורים למרפסת. דוקרנים להרחקת ציפורים מתאימות למרפסות שמש שאינן מקורות. רשתות נגד יונים מתאימות למרפסות שמש שמקורות בחלקן. ניתן להתקין על החלק הפתוח רשת, אך חשוב לזכור שזה יגרום לחסימה של הנוף הניבט מהמרפסת.

ניר מובדלי בעלי חברת ירוק

שיטות נוספות להרחקת ציפורים ממרפסות

שני הפתרונות שהוצגו מעלה הם היעילים ביותר להרחקת ציפורים ממרפסות שמש או מרפסות שהן מקורות. לעומת זאת, ישנם נותני שירות שמציעים פתרונות שאינם עושים את העבודה; ספריי דבק, מערכת חשמלית נגד יונים ודחליל להרחקת ציפורים הם מהפתרונות הפחות מומלצים בתחום.

מערכת חשמלית דורשת תחזוקה, בעוד שספריי דבק גורם להיווצרות של לכלוך, ודחליל אינו יעיל בטווח הארוך. לכן, חשוב שתבחרו בחברה להרחקת ציפורים שתציע לכם פתרון מעשי וארוך טווח לבעיית הפולשים שלכם.

הרחקת ציפורים עם חברת ירוק הדברות

חברת ‘ירוק הדברות’ מעניקה שירותי הדברה והרחקת יונים מקצועיים בפריסה ארצית. בחברתנו אנו מתמקדים על פתרונות יעילים והומניים להרחקת ציפורים – כמו דוקרנים ורשתות, המותאמים במדויק למרפסת שלכם ולכל אזור אחר. עם רישיון לעבודה בגובה וצוות עובדים מיומן, אנו נשמח לעזור לכם להחזיר את המרפסת שלכם לידיכם כדי שתוכלו ליהנות ממה בלי הפרעות.

צרו עמנו קשר

חיפשתם ספריי להרחקת יונים ובסוף מצאתם אותנו? נשמח לעמוד לשירותכם!

חברת ירוק מתמחה בהרחקת יונים, ומבטיחה 100% תוצאות.

לפרטים נוספים ובירורים השאירו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן