Template
Template Template
Template שלישי, 26. ספטמבר 2017 Template
שפת האתר

לאתר בעבריתЗащита от голубей

שירותי החברה
עמוד הבית
הרחקת יונים
הדברה
לוכד נחשים
עבודות בגובה סנפלינג
לכידת חתולים ובע"ח
שירותי ניקיון ופוליש
הגנה על מערכות סולאריות
לייק?
שתפו חברים
מידע מקצועי
מאמרים
מחלות מיונים וחרקים
בין לקוחותינו
זיהוי ומגדיר חרקים
גם בגוגל פלוס

מאת ניר מובדלי

גם בגוגל פלוס ירוק - הדברה והרחקת יונים

 
Template
לשלשת יונים

לשלשת (צואת היונים ) אולי הסימן המובהק ביותר למפגע יונים. היא מסריחה, מטנפת את המדרכות והכניסות לבתים, בעלת תכונות קורוזיביות המאכלות אבן ומצע נוח להתפתחות מחלות וזיהומים. מה עושים?

לשלשת יונים הינה מפגע תברואתי בהיותה מצע נוח להתפתחות מחלות וזיהומים, הלשלשת מהווה גם מפגע סביבתי וגורמת לפגיעה ברכוש: ערימות לשלשת על מדרכות, אדני חלונות,   מעקים של מרפסות וספסלים. כמו כן, ללשלשת תכונות קורוזוביות הגורמות לאיכול אבן בבתים וצבע ממכוניות. לעיתים מצטברת כמות גדולה של לשלשת על גבי תקרות רביץ בתוך גגות רעפים פרוצים המועדים לקינון יונים. ערימות לשלשת אלו עשויות לגרום, כשהן נרטבות מהגשם, לריחות קשים ביותר, עקב תהליכי תסיסה המשחררים גזים ואף לקריסת התקרה עקב המשקל הכבד.
ההוצאה השנתית בבריטניה על נזקים הנגרמים למכוניות מלשלשת היא 57 מיליון ליש"ט! (ראה קישור למאמר בכלכליסט: http://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3092283,00.htm)
חשוב מאוד כאשר מזמינים בעל מקצוע בתחום הרחקת היונים, לעבודה בגג רעפים לבדוק היטב האם הוא מבוטח. כניסה לתוך גג מלא בלשלשת עלול להסתיים בקריסת התקרה.
כדי למנוע את נזקי הלשלשת יש צורך בביצוע טיפול מונע, כלומר, יש לטפל בגורם לבעיה והוא . . . היונים. יש צורך בסילוק היונים על מנת שלא יצטברו מצבורי לשלשת בגג הרעפים, במסתור הכביסה, המרזבים וכו'. גירוש יונים הנו התמחות לכל דבר. רוב הפעולות בתחום מבוצעות  על ידי חברות הדברה. אבל אל תתבלבלו אין אפשרות להרוג את היונים בחומרי הדברה, הדרך יהיחידה לסלקן היא באמצעות התקנת רשתות ודוקרנים שימנעו מהן להגיע לאיזור המוגן. הסיבה לכך שכך נוהגים היא שהיונה מוגדרת כציפור בר ולכן על פי החוק אסור להרוג אותה. בנוסף, הניסיון מוכיח שגם לו היה מותר להרוג את היונים, פשוט אין בכך טעם, כיון שבמציאות של היום, בהיעדר אויב טבעי ליונים, הן מתרבות בקצב מהיר ובכל מקום שיתפנה מזוג יונים אחד, יגיעו לפחות שני זוגות לתפוס את מקומם. כך שבעצם אם נהרוג אותן רק נכפיל לעצמינו את הצרה.
 
 
Template
Template Template Template
Template
Design:StudentsDesign | כל הזכויות שמורות לירוק - הרחקת יונים הדברה | קידום אתרים מקצועי
Template