הרחקת יונים מהמזגן

יונה עומדת על קרש עץ

יונים הפכו כבר מזמן לחלק קבוע מהנוף העירוני, והן פולשות במספרים גדולים גם למקומות הומי אדם. מזגנים מהווים מוקד משיכה עבור יונים, שנהנות מצל, הגנה ומקום לעמוד בו עם המכשירים החשמליים האלו. במקרים האלו חשוב לבצע הרחקת יונים מהמזגן ולמנוע את הנזקים שיונים עלולות לגרום באזורים האלו.

למה חשוב לבצע הרחקת יונים מהמזגן?

מנועי מזגנים בדרך כלל תלויים מחוץ לבית, או נמצאים במסתור כביסה. בשני המקרים האלו יונים מוצאות את דרכן למנועים, יושבות עליהן ואפילו מקננות ליד מנועי מזגנים. כתוצאה מכן נוצר לכלוך רב, ולעתים יש אפילו פלישה של כיני יונים, שנמשכות ליונים.

כאשר זה קורה יש נזק גדול יותר מלכלוך; לשלשת של יונים עלולה לגרום לקורוזיה של חלקים שונים במנועי מזגנים, ובכך לגרום לנזקים, וגם לשחיקה מהירה של מנוע המזגן. אם לא עוצרים את הבעיה בזמן, עלול להיגרם נזק בלתי הפיך למנוע המזגן, שמוביל להוצאות של אלפי שקלים. לכן, חשוב להרחיק יונים ממזגנים במהירות האפשרית, וליהנות מסביבה נקייה מבעלי הכנף האלו.

שיטות להרחקת ליונים ממזגנים

כדי להרחיק יונים ממזגנים לא צריך להשקיע הון תועפות. כיום יש מספר שיטות יעילות ומשתלמות להרחקת יונים ממזגנים, ושתי השיטות היעילות ביותר הן:

דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים מהווים את אחת השיטות היעילות ביותר להרחקת יונים לטווח הארוך. כאשר מתקינים דוקרנים על מנוע המזגן, היונים כבר לא יכולות לעמוד עליו. הדוקרנים עשויים מנירוסטה אל-חלד, ולכן הם מחזיקים מעמד בכל מזג אוויר, לרבות גשמים. למרות השם של האמצעי הזה, דוקרנים להרחקת יונים לא מזיקים ליונים ובעלי חיים אחרים. הם יוצרים סביבה לא נוחה ולא יציבה לבעלי כנף, ולכן הם מתעופפים הלאה, בלי פציעות או נזקים אחרים.

רשת נגד יונים

פתרון יעיל נוסף עבור הרחקת יונים מהמזגן: השיטה הזו מתאימה במיוחד למסתורי כביסה, מפני שהיא סוגרת את המסתור. כאשר מתקינים רשת להרחקת יונים, הן לא יכולות לחדור דרכה, ולכן הן לא נשארות ועוברות למקום אחר. יש רשתות בגוון שקוף וגם אטום לבחירה, במגוון עוביים, וניתן להתאים את גודל הרשת בדיוק לפי המדיות של מסתור הכביסה שלכם.

הרחקת יונים ביעילות עם חברת ירוק הדברות

אם בביתכם יש בעיית יונים באזור המזגן, חברת ירוק כאן עבורכם. אנו מתמחים בהתקנת האמצעים היעילים והאיכותיים ביותר להרחקת יונים ממקומות שונים, לרבות הרחקת יונים מהמזגן. הצוות המקצועי שלנו יבצע התקנה מקצועית של דוקרנים נגד יונים או רשת נגד יונים, בהתאם לצרכים שלכם. בנוסף, אנו מציעים שירות התקנה של סלילים נגד יונים, שמתאימים לאזורים פתוחים – כמו גגות.

אנו מציעים מגוון פתרונות הדברה והרחקה של מזיקים במחירים משתלמים, ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת. אם פלשו לאזורכם יונים, צרו עמנו קשר, ואנו נגיע אליכם במהרה, עם הפתרונות היעילים והאיכותיים ביותר לבעיה.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן