הרחקת יונים המקצוענים שבתחום

המקצוענים בהרחקת יונים

ברוכים הבאים לחברת ירוק הדברות והרחקת יונים. חברתנו מתמחה במתן שירותי הרחקת יונים במגוון תרחישים, מפרויקטים פשוטים ועד למורכבים ובהיקפים גדולים. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מענה מקיף והרמטי, כזה שיהפוך את בעיית היונים להיסטוריה רחוקה.

הרחקת יונים באופן עצמאי

מקצוענות מתחילה בשירות מותאם אישית

כאשר אנחנו מחפשים שירות הרחקת יונים המקצוענים שבתחום מטעם חברת ירוק, יסקרו את המבנה המדובר, ויתאימו את הפתרונות באופן אישי.

חשוב לדעת שישנם הבדלים משמעותיים בין כל אזור בו נצטרך לטפל. דוגמה לכך היא הרחקת יונים מבניינים, אז אנחנו מוכרחים לסקור גם פתחי אוורור שנמצאים בחזיתות המבנה, כמו גם פריסת רשתות יונים במידת הצורך. כל אלו כרוכים ברישיון עבודה בגובה והציוד המתאים כדי לבצע את ההתקנה תוך שימוש בסנפלינג.

ואם לצורך הדוגמה נרחיק יונים מבתים פרטיים, הרי שלרוב נידרש להרחקת יונים מגגות רעפים מה שלרוב יצריך שימוש ברשתות המותאמות במידותיהן לפתחי אוורור, כמו גם סקירה מקיפה של אזורים מועדים לפורענות בהם היונים יכולות להימצא.

דוגמה נוספת ואחרונה היא הרחקת יונים ממחסנים ומפעלים, שם נידרש לסקירה מאוד מעמיקה של פני שטח בלתי מבוטלים. מחסנים לרוב הם קרקע פורייה לבעיית תברואה של יונים, וזאת לאור הימצאותו של מזון רב. במקרה הזה, אנו ממליצים לכם לקבל מאתנו ייעוץ לאור היותנו גם חברת הדברות מקצועית.

הרחקת יונים המקצוענים שבתחום מחכים לכם, השאירו פניה:

למה היונים נחשבות לבעיה תבראותית כה גדולה?

לא אחת אנחנו נשאלים על-ידי לקוחותינו באשר למידות המסוכנות שקיימת בהימצאותן של יונים.

אז נכון, היונה לא נראית מאיימת, ובפועל מספיק שקצת ננסה להתקרב אליה כדי שהיא תנוס על נפשה.

ועם זאת, היונים הן קרקע פורייה להימצאותם של מזיקים שונים לרבות פשפשים ופרעושים. כמו כן, חשוב להכיר את צואת היונים שמביאה איתה לא מעט מורכבות בפני עצמה. מספיק שלשלשת היונים תתסוס בגלל החשיפה הממושכת לשמש, כדי שהיא תהיה קרקע פורייה להופעתן של פרטיות זעירות. אותן פטריות נישאות ברוח ועלולות למצוא את דרכן אל דרכי הנשימה שלכם.

לא אחת, לקוחותינו מתלוננים על תחושת קוצר נשימה, וזוהי אחת מן הסיבות האפשריות.

קצת עלינו

חברת ירוק הדברות והרחקת יונים מספקת את שירותיה בכל אזור המרכז.

אנו שמחים לרתום לצדנו למעלה מעשור של פעילות רציפה, פעילות במהלכה צברנו ידע רב ויכולות שמאפשרות לנו לספק שירות מקצועי וללא רבב.

בהגיענו אל ביתכם או למשרד, אנו נדאג לסקור את האזור המבוקש, ולהתוות את התכנית שתתאים במיוחד עבורכם.

פנו אלינו לייעוץ

לקבלת מידע נוסף מן המקצוענים להרחקת יונים, השאירו לנו פניה או צרו קשר טלפוני.

הגיע הזמן לפתור את בעיית היונים אחת ולתמיד 🙂

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן