הרחקת יונים ברעננה

הרחקת יונים רעננה והסביבה

היונים פשוט לא מרפות? מרגישים שאתם במלחמת התשה ובעלי הכנף עם ידם (כנפם) על העליונה? זה הזמן להזעיק איש מקצוע מטעם חברת ירוק.

חברתנו מתמחה בשירותי הרחקת יונים, ומספקת את פעילותה לתושבי המרכז והשרון למעלה מעשור.

הרחקת יונים באופן עצמאי

זה קריטי שנרחיק את היונים?

אנחנו בהחלט מבינים את ההתלבטות שלכם. אחרי הכל, מדובר בבעל כנף שאנחנו מכירים מן היום יום. מי היה מאמין שהיונה, דווקא היונה הלא מאיימת, היא זו שיכולה להציב אותנו בסכנה בריאותית ראשונה במעלה.

נתחיל בלשלשת היונים המפורסמת. צואת היונים היא לא רק מפגע אסתטי או מקור לצחנה. מדובר במקור מאוד מאוד ממוקד למחלות, כזה שיכול לכלול בתוכו טפילים שונים וקרקע פורייה לצמיחתה של פטרייה הפורחת בתהליך תסיסה אל מול קרני השמש.

מספיק שפטרייה זו, שנשאת באוויר בקלות, תגיע לדרכי הנשימה שלכם, כדי שתחושו באלרגיות קשות וקשיי נשימה.

נוסף על כך, היונים הן מקור לווירוסים שונים, חיידקים, וכן טפילים ומזיקים לרבות פשפשים וכינמת היונה. עקיצות מגרדות וכואבות, תגובות אלרגיות ואפילו סיכון לדלקת קרום המוח – אלו הם מקצת הסיכונים אליהם אתם חשופים, באם היונים החליטו להפוך את ביתכם לביתן.

להזמנת שירות הרחקת יונים ברעננה או קבלת מידע נוסף השאירו פניה:

שכנעתם אותנו, עכשיו תשכנעו למה דווקא אתם?

אז שוב, ברוכים הבאים לחברת ירוק.

תודעת השירות שלנו מבוססת על שקיפות מלאה בתהליך, מחירים אטרקטיביים ופתרונות מידיים. לאורך עשור של עבודה מאומצת, אנו כיום יודעים כיצד לספק את הפתרון הטוב ביותר ובשיטות שאינן פוגעות ביונה.

בהצטרפותכם לקבלת שירות מטעם חברת ירוק, אתם למעשה קונים גם שקט נפשי וידיעה שנפטרתם מן הבעיה אחת ולתמיד.

נערכים לקראת ההגעה

כדי להבטיח לכם את המענה המקצועי הטוב ביותר, אנו נשמח לקבל מכם תיאור מדויק של מקור הבעיה, וכן אם מתאפשר, לשלוח לנו תמונות של האזורים המדוברים בוואטסאפ. זו לא חובה, אך זה בהחלט יכול לעזור לנו להיערך ולספק לכם שירות מהיר ויעיל.

המומחים של חברת ירוק מחזיקים בכל הרישיונות וההיתרים הנדרשים ממשרד הבריאות וכן רישיון לביצוע עבודות בגובה. אנו נגיע כבר עם כל הציוד הנדרש 🙂

התקנת רשתות

נתחיל מאחד מן האמצעים היותר יעילים שעומדים לרשותנו: רשתות יונים.

חשוב לדעת, רשתות יונים לא נועדו כדי ללכוד את היונים או לפצוע, ולכן הן שקופות למחצה ולא שקופות לחלוטין. עבור לא מעט לקוחות, זהו מפגע אסתטי שיכול למשל לפגוע בשהות במרפסת.

לכן, הרחקת יונים ממרפסות לרוב איננה המבוססת על פתרון זה, ונהוג להתקין את הרשתות במקומות "זניחים" יותר כמו מסתור הכביסה, קולטני שמש, פתחי אוורור של בניינים ועוד.

דוקרנים ליונים

שימוש בדוקרנים ליונים נתפס על-ידי אנשים רבים כאקט שגוי שיכול לפצוע את היונה או אף להרגה.

חשוב לדעת: ירוק חברת הרחקת יונים ושירותי הדברה, איננה נוקטת באמצעים שפוגעים ביונה. הדוקרנים עשויים מפלסטים והקצוות אינם מחודדים. אין מטרתם לפצוע את היונה, אלא פשוט לגרום לה להתייאש מלמצוא קרקע יציבה.

סליל ליונים

טכניקה נוספת היא הצבתם של סלילים קפיציים ליונים. מדובר ממש באותה השיטה כמו דוקרנים, אך ייתכן שחלקכם פשוט לא רוצה שהם יהיו חלק מהנוף.

סליל הוא טכניקה זהה שמונעת מהיונה למצוא קרקע יציבה. לעתים יהיו מי שיעדיפו את הסליל על פני הדוקרן. שוב – עניין של טעם אישי.

כיצד מרחיקים יונים?

נגיד זאת כך: היונה היא לא החיה הכי חכמה, אבל היא יודעת להבין רמזים מאוד עבים.

כמו כל בעל חיים, היונה מחפשת אחר אזור מחייה, מקום נוח שבו תוכל להסתתר מהשמש או מהגשם, וכן מקום שבו תוכל להטיל את ביציה ולגדל את גוזליה.

מטרתנו היא פשוט להרע את תנאי המחייה בביתכם או במשרד, וכך לגרום ליונה פשוט לעזוב מרצונה. רק כאשר היונה נוכחת לגלות שהיא כבר לא כל כך מרוצה, היא תעזוב ותחפש אחר אזור מחייה חדש.

הרחקת יונים ברעננה עם ירוק

חברתנו מביאה לכם שקט תעשייתי לשנים ארוכות וטובות, ונוקטת באמצעים הנדרשים תוך קשיבות ללקוח/ה.

אנו נשמח לעמוד לשירותך. לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן