הרחקת יונים בקרית אונו

הרחקת יונים קריית אונו והסביבה

מעבר לעובדה שיונים נחשבות למטרד של ממש, הן גם נושאות עמן מזיקים שונים ומחלות.

אם נוכחות היונים רק הולכת וגוברת ואינם מצליחים להרחיקן לבד, מוטב להזמין איש מקצוע שיבצע את המלאכה ויבטיח לכם שקט נפשי, נטול לשלשת יונים ונטול מחלות 🙂

הרחקת יונים באופן עצמאי

היונה באמת מהווה עלינו איום?

האם זבובים מהווים איום ממשי כמו טורף אימתני? מן הצד הזה לא, אבל הם מביאים עמם מחלות שיכולות להגיע למזון שלנו. אותו הדבר יונים. הן אמנם לא מאיימות עלינו או חזקות מאתנו, אך הן נושאות עמן מחלות שונות ומזיקים.

אם נתעכב לרגע על צואת היונים, הרי שמספיק שתצטבר ערימה ‘מכובדת’ כדי שהיא תעבור תסיסה בשמש, תפתח בתוכה פטריות זעירות, ואלו יישאו ברוח ויגיעו אלינו למערכת הנשימה. לעתים, נוכחותה של לשלשת היונים עלולה לגרום לבעיות נשימתיות, אלרגיות ומחלות ריאה.

בנוסף, ליונה מחזורי קינון רבים שיכולים לגרום לה לחפש לא מעט אזורי מחייה בקרבתנו. הקן עצמו ‘מתהדר’ בכיני יונה, וכאשר היא וגוזליה יעזבו, הכינים יעשו את דרכן אלינו הביתה. הן אמנם לא יישארו כיוון שהאדם הוא לא המזון המושלם עבורן, אך העקיצות בהחלט ייזכרו לרעה.

נוסיף לכך פשפשים ועוד שלל מחלות (למשל דלקת קרום המוח), והרי לכם בעל חיים שמציב את יושבי הבית או המשרד בפני סכנה ממשית.

להזמנת שירות הרחקת יונים בקרית אונו או קבלת מידע נוסף השאירו פניה:

בזכות הניסיון

חברת ירוק הדברות מספקת שירותי הרחקת יונים מקצועיים בכל בפריסה ארצית נרחבת ובדגש על אזור המרכז.

לרשותנו אנשי שירות מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בהרחקת יונים, המסוגלים להגיע לכל אזור בבית ובבניין, ולהתוות אסטרטגיה שתרחיק את היונים אחת ולתמיד.

חשוב לדעת: הטבע של היונים הוא להישאר במקום שעושה להן טוב. אם הן מצאו את המקום הקרוב לביתכם כבעל תנאים אידיאליים למחייה, הרי שהן יישארו. לא יעזרו נפנופי ידיים ולא יעזרו קולות מאיימים – היונים בשלהן.

פעולת הרחקת יונים צריכה להתבסס על הרעת תנאי המחייה של היונה. אם אדן החלון או מסתור הכביסה מהווים קרקע פורייה להקמת קן והטלת ביצים, הרי שחשוב להתקין אמצעים שונים שיהפכו את המקום ללא אידיאלי.

להלן הפעולות השונות שבהן ננקוט:

רשת יונים

רשת יונים היא הדרך היעילה ביותר להרחיק את בעלי הכנף מכם בהקדם האפשרי.

ועם זאת, מדובר בפתרון לא אסתטי במיוחד, כיוון שהרשת גלויה. היא שקופה למחצה ולא שקופה לחלוטין כדי שהיונה לא תפספס אותה ובטעות תילכד בתוכה, תיפצע או תיהרג.

את הרשתות נהוג להתקין במסתורי כביסה ומתחת לקולטני שמש, כיוון שאין מדובר במיקומים שיכולים לפגוע בנראות של הבית.

דוקרנים נגד יונים

ועם במרפסת עסקינן, אז הרי שדוקרנים נגד יונים הם הפתרון האולטימטיבי.

אל דאגה, המטרה היא לא לפגוע ביונה, והיונים לא יכולות להיפגע מהדוקרנים. המטרה שלהם היא לייצר קרקע שאיננה יציבה. היונה לא תמצא איפה לדרוך, וכך תבין שאין לה כאן כל תועלת והיא פשוט תחפש אחר מקום מחייה אחר.

לרוב, שירות הרחקת יונים בקרית אונו עם דוקרנים, נהוג עבור עסקים המבקשים להרחיק את היונים משלטים עסקיים, וכן להרחקת יונים מדפנות של מבנים (דוגמת פנטהאוז).

סליל יונים

האמת שפשוט מדובר באותו המוצר, פשוט בצורה אחרת.

אם אתם לא רוצים להשתמש בדוקרנים, הרי שסליל יונים בהחלט יכול לעשות את אותה העבודה. לעתים יש לקוחות שיעדיפו סליל כיוון שהוא מהווה פגיעה אסתטית מועטה יותר.

מרחיק יונים בדרך אליכם

חיפשתם שירותי הרחקת יונים בקרית אונו והסביבה? מצאתם את חברת ירוק.

לרשותנו ניסיון של למעלה מעשור בהרחקת יונים. טכניקות ירוקות שמאפשרות להרחיק את היונה ללא פגיעה וללא שימוש בשום אמצעי אלים. אמנם אנחנו לא רוצים את היונים בקרבתנו, אך אין זה אומר שצריך לפגוע בבעל החיים 🙂

לשירות הרחקת יונים אור יהודה והסביבה, השאירו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן