הרחקת יונים בפתח תקווה

הרחקת יונים פתח תקווה והסביבה

נמאס לכם לנסות להבריח את היונים שוב ושוב וללא הצלחה מסחררת?

למרבה הצער, היונים לא יודעות להבין “רמזים עבים” ולו גם אם ננופף בידיים או אם נעשה קולות מאיימים. הנושא קצת יותר מורכב מזה, ומצריך נקיטת אמצעים שונים שגורמים ליונים פשוט לחפש אחר אזור מגורים חדש.

בדיוק בשביל זה יש את המומחים של ירוק הרחקת יונים.

הרחקת יונים באופן עצמאי

למה היונים לא מוותרות!?

מוח של ציפור, מכירים? ובכן הגישה שלנו לא מזלזלת ביונה שלא מבינה רמזים. היא פשוט עובדת בצורה שונה ממה שאנחנו חושבים.

כמו כל בעל חיים, גם היונים מחפשות אחר אזורי מחייה אידיאליים. אלו הם מקומות שיכולים להוות מסתור מפני השמש הקופחת, לתפוס מחסה מפני הגשמים העזים, וכמובן מקום אידיאלי בו ניתן יהיה להטיל ביצים ולהקים קן חדש בישראל!

אם ננסה להוות איום על היונים, הן עדיין ישובו כיוון שתנאי המחייה אידיאליים.

כאשר אנחנו ניגשים להרחיק את היונים, עלינו “להרע” את תנאי המחייה של היונים ובכך לעודד אותן לחפש אחר אזורי מחייה חדשים.

להזמנת שירות הרחקת יונים בפתח תקווה או קבלת מידע נוסף השאירו פניה:

מחירים אטרקטיביים לצד ניסיון עשיר

לחברת ירוק ניסיון של למעלה מעשור בהרחקת יונים והדברת מזיקים.

אנו רותמים לצדנו הכשרות מקצועיות לרבות עבודה בגובה, המאפשרות לנו לספק שירותים עבור פרויקטים בכל ההיקפים, מבתים פרטיים דרך בנייני מגורים ועד למרכזים מסחריים.

מטרתנו היא לספק ללקוחותינו פתרונות ארוכי טווח שירחיקו את היונים לצמיתות, ואנו עושים זאת דרך אמצעים שונים וירוקים אשר אינם פוגעים ביונה ואינם מהווים איום אשר יכול לפצוע או להיות קטלני עבורה.

החל מהרגע שבו קראתם לאיש מקצוע מטעמנו, הרי שאתם יכולים להתחיל לספור לאחור את המועד שבו תראו את היונים בהמוניהן אצלכם בבית או במשרד 🙂

כיצד ניגשים לעבודה?

הרחקת יונים בפתח תקווה והסביבה מתחילה קודם כל בשיחת ייעוץ והסבר של הבעיה המדוברת.

איש מקצוע מטעמנו יגיע אליכם בהקדם האפשרי ובזמנים הנוחים לכם, ויבחן את מוקדי הבעיה השונים. חשוב שלא למהר לבצע את העבודה, אלא קודם כל לסקור ולהבין את נקודות התורפה. על-פי המידע שנאסוף הן טלפונית והן בהגעתנו אליכם, נתחיל במשימה ונתקין את האמצעים השונים שיאפשרו לכם להרחיק את היונים.

רשת יונים

שימוש ברשתות יונים הוא מן הנפוצים והמומלצים ביותר.

מדובר ברשתות שקופות למחצה, לא ניתן להשתמש ברשתות שקופות לחלוטין שכן היונים עלולות לפספס ואתן ואז להילכד בתוכן, להיפצע ואף גרוע מכך.

את הרשתות נהוג להתקין בעיקר במסתורי כביסה וכן מתחת לקולטני שמש. אלו הם אזורים בהם הפגיעה האסתטית בנראות היא הרבה יותר פחותה, ומאפשר למנוע מפח נפש בדמות פגיעה משמעותית בפנאלים הסולריים ומצבורי לשלשת יונים על גגוני הכביסה והכביסה התלויה.

על לשלשת יונים תוכלו לקרוא במאמר הבא, אך נגיד בקצרה כי מדובר במפגע תברואתי ראשון במעלה – היא תוססת ויכולה לגרום לצמיחתן של פטריות זעירות שפוגעות במערכת הנשימה, והיא פוגעת בברזל ויוצרת תהליכי קורוזיה.

דוקרנים נגד יונים

בדוקרנים ליונים נשתמש בעיקר באזורים דוגמת שלטים גדולים לעסקים, דפנות של מבנים, אדניות עציצים, דפנות של מרפסות וכיוצא בכך.

חשוב לציין שהדוקרנים לא פוגעים ביונים, ואין המטרה לפצוע אותן. מדובר בדוקרנים מפלסטיק שאינם חדים, ומטרתם היא לערער את הקרקע של היונה ולא לספק לה קרקע יציבה. זוהי שיטה נהדרת שעוזרת ליונה להשתכנע שמוטב לה לחפש אחר אזור מחייה אידיאלי יותר.

סליל יונים

למען האמת שמדובר באותה הגברת שינוי האדרת.

סליל יונים או דוקרנים נגד יונים, שניהם עושים את אותה הפעולה, ופשוט נראים אחרת. אם אינכם מעדיפים דוקרנים, הרי שאפשר להשתמש בסליל. אותו האפקט.

הרחקת יונים בפתח תקווה זה חברת ירוק!

חיפשתם שירות הרחקת יונים פתח תקווה והסביבה? מצאתם אותנו.

חברת ירוק שמחה להעניק את שירותיה לתושבי העיר, ומעניקה שירות הרחקת יונים מקצועי בכל ערי המרכז. זמינות מידית, מחירים נוחים וסילוק יונים לאלתר.

נשמח לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן