הרחקת יונים ביהוד

הרחקת יונים יהוד והסביבה

ייתכן מאוד שכשאנחנו הולכים ברחוב אנו אפילו לא שמים לב אליהן. הן הפכו לחלק כל כך שגור והגיוני מן הסביבה העירונית שלנו, עד שמי שהיה מאמין שמדובר במפגע תברואתי שנמצא ממש בסמוך אלינו.

היונים הן לא רק מטרד, ועל אף המראה התמים הן עלולות להביא עמן מחלות ומזיקים. מוצאים את עצמכם נלחמים בהן אך לשווא? הזמינו שירות הרחקת יונים מקצועי מטעם ירוק הדברות.

הרחקת יונים באופן עצמאי

למה היונים לא מוותרות?

אחת מן התלונות הנפוצות בקרב לקוחותינו היא שהן ניסו להרחיק את היונים באופן עצמאי, והיונים פשוט לא וויתרו על המקום שלהן.

לא עזרו ניפופי הידיים, לא עזרו הקולות המפחידים, לא עזרו התנועות המאיימות – היונה פשוט לא הצליחה להבין את הרמז. אז נכון אומרים מוח של ציפור? ובכן בואו רגע נעמיק בהיגיון שעומד מאחורי זה.

היונה מבחינתה מחפשת מקום מחייה נוח עבורה ומקום בו היא תוכל להטיל את ביציה. איומי סרק של בני אדם לא עוזרים, אך אם גורמים למקום להפוך לפחות אידיאלי למחיית היונה, הרי שהיא תבין את הרמז העבה ופשוט תחפש אחר מקום חדש.

זוהי בדיוק הגישה שבה נוקטים כאשר מרחיקים יונים, ועל בסיס אסטרטגיה זו, נגיע אל ביתכם או המשרד, ונבין מה הם המוקדים הבעייתיים, מדוע, וכיצד גורמים להם להפוך ללא אידיאליים עבור היונים.

להזמנת שירות הרחקת יונים ביהוד או קבלת מידע נוסף השאירו פניה:

היונים מסוכנות מעבר למטרד אסתטי?

צואת היונים היא מטרד אסתטי מוכר, והיא גורמת ללא מעט עוגמת נפש. מספיק שנחליט שאנחנו קצת “משחררים” ולא מנקים את הצואה שהצטברה, ולפתע נגלה ערימות גדולות וצחנה רבה.

לשלשת היונים היא איננה רק מטרד אסתטי, והחשיפה שלה לשמש עלולה לגרום לתסיסה שתוביל לפריחתה של פטרייה זעירה. פטרייה זו נישאת בקלות ברוח ויכולה להגיע למערכת הנשימה. ההשפעות השליליות יכולות להתבטא באלרגיות, קשיי נשימה ובמחלות ריאה.

לצד זאת, היונים גם מביאות עמן פשפשים, כיני יונים ושלל מזיקים שונים שבקלות רבה יכולים לעשות את דרכם אלינו הביתה.

לצד עקיצות וגרד, הרי שדבר שכזה עלול להצריך בטווח הרחוק גם שירותי הדברה. לכן, מוטב להימנע ממצב הקיצון ולהזמין שירות הרחקת יונים ביהוד בהקדם האפשרי 🙂

איך אנחנו עושים את זה?

כפי שכבר ציינו, הכל עניין של אסטרטגיה שמטרתה היא להרע את תנאי המחייה של היונה. ברגע שגרמנו ליונה להרגיש שאין לה כל תועלת ממקום המחייה הנוכחי, הרי שהיא תחפש אחר מקום חדש.

לשם כך אנחנו נעזרים במספר אמצעים:

רשת להרחקת יונים

השימוש ברשתות יונים הוא למעשה הדרך ההרמטית ביותר שאמצעותה ניתן להרחיק את היונה.

מדובר ברשת שקופה למחצה שניתן להתקין אותה במרפסות, מסתורי כביסה, פאנלים סולריים ועוד.

זוהי השיטה האפקטיבית ביותר, אך גם נחשבת לפתרון לא אסתטי עבור הלקוחות. לכן אנחנו ממליצים בעיקר להשתמש בה במסתורי כביסה ופאנלים סולריים, ולא במרפסת הרגילה.

הרשת שקופה למחצה כדי שהיא לא תתפספס על-ידי היונה וכדי שהיא לא תילכד בה ותיפצע.

התקנה של רשת יונים צריכה להתבצע על-ידי איש מקצוע, וזאת לאור העובדה שנדרשת עבודה בגובה.

סליל או דוקרנים

הצבתם של דוקרנים ליונים היא דרך אפקטיבית למנוע את נוכחותן על מעקות בטיחות של מרפסות, דפנות של מבנים ושלטים.

גם כאן לא מדובר בניסיון לפצוע את היונה, והמטרה שלנו היא פשוט לערער את היציבות של הקרקע. היונה לא תמצא מקום נוח לדרוך בו והיא פשוט תחפש אחר מקום אחר.

ניתן לחילופין גם לבחור בסליל קפיצי ליונים. ההיגיון הוא אותו היגיון פשוט מדובר בסליל ולא בדוקרנים. עניין של העדפה וטעם אישי בעיקר, פחות נושא של אפקטיביות רבה יותר או פחותה יותר.

נשמח לעמוד לשירותכם

חיפשתם שירותי הרחקת יונים ביהוד והסביבה? מצאתם את חברת ירוק הדברות.

אנשי הצוות המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, ולהרחיק את היונים לצמיתות.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן