הרחקת יונים בהוד השרון

הרחקת יונים הוד השרון והסביבה

ירוק הרחקת יונים, למעלה מעשור של נתינת שירות איכותי ומקצועי ללקוחות פרטיים, עסקים, מפעלים, תעשיות וחברות אחזק מבנים.

היונים הן לא רק מטרד, כי אם מפגע תברואתי שיכול להביא עמו סכנות בריאותיות. אנו מספקים פתרונות מידיים, מבלי לפגוע או להוות איום על היונה.

הרחקת יונים באופן עצמאי

למה כל כך חשוב שנרחיק את היונים מאתנו?

בפועל אנחנו נמצאים באינטראקציה יום יומית עם היונים. אנחנו פוגשים בהן ברחוב, הן עפות סביבנו, למעשה הן חלק כל כך בלתי נפרד מהשגרה שלנו, עד שמי בכלל שם לב אליהן?

ובכן, אם הן מחליטות להפוך את הבית שלנו או את המשרד לאזור מגוריהן, כאן מתחילות הצרות. ראשית כל, צואת היונים היא בהחלט לא חוויה נעימה, ובטח שלא כאשר היא נערמת בכמויות גבוהות ובזמן קצר.

אך אם נתעכב לרגע על המפגע שלשלשת היונים טומנת בחובה, הרי שהתסיסה שלה לאור ההתחממות בקרני השמש, גורמת לפריחה של פטריות זעירות. אלו יכולות לעוף ברוח בקלות ולהגיע לדרכי הנשימה. אנשים רבים מלינים כתוצאה מכך על תחושת קוצר נשימה, אלרגיות ולעתים ישנן אף מחלות ריאה קשות המתלוות לפטריות אלו.

לצד זאת, היונים גם נושאות עמן חיידקים, ווירוסים שונים וכן מזיקים לרבות פשפשים וכיני יונה. לצד העקיצות הכואבות והמגרדות, זהו פתח גם כן להופעתן של אלרגיות קשות.

להזמנת שירות הרחקת יונים בהוד השרון או קבלת מידע נוסף השאירו פניה:

אוקיי, מקובל עלינו. אבל למה לבחור בכם?

חברת ירוק הרחקת יונים מספקת את שירותיה המקצועיים ללקוחות בכל רחבי הארץ ובדגש על אזור המרכז והשרון.

לרשותנו ניסיון של למעלה מעשור, וצוות מקצועי המחזיק בכל הרישיונות הנדרשים לרבות רישיון עבודה בגובה. מדובר ברישיון שמאפשר לנו לבצע עבודות מורכבות וכן לסגור את המבנה מכל קצוותיו. לעתים המקומות המועדים לפורענות, שם היונים מחליטות להשתכן, הם אינם בהכרח נגישים או נגלים לעין.

כלל הפתרונות שלנו הינם ירוקים לחלוטין ואינם פוגעים ביונים. אין כאן שימשו ברעלים או במלכודות ותכסיסים שעלולים לפצוע את היונה (דבר שלעתים קרובות עלול גם הוא להיות גזר דין מוות עבורה. בעזרת גישה מקצועית, ידע מעמיק וטכניקות שאותן פיתחנו לאורך שנים ארוכות, אנו סמוכים ובטוחים שנוכל להעניק לכם את הפתרון הנדרש ולספק את ה”שקט התעשייתי” שכה פיללתם אליו.

אז איך מתחילים?

במסגרת מכלול שירותי הרחקת יונים בהוד השרון של חברת ירוק, אנו מביאים עמנו את כל הציוד הנדרש, אך גם שמחים תמיד לערוך שיחת טלפון ראשונית כדי להבין את מאפייני הפרויקט שניצב לפנינו. האם מדובר בהרחקת יונים ממגדלי מגורים, אז מדובר בפרויקט מורכב יחסית מבחינה תפעולית, או שמא בהרחקת יונים מגגות רעפים, אז מדובר בבית פרטי ועבודה המאפשרת ניתוב של איש צוות אחד או בודדים.

ניתן גם לשלוח לנו בוואטסאפ את הצילומים של האזורים המועדים לפורענות. זה יכול לסייע לנו רבות בשלב ההכנות.

להלן האמצעים המרכזיים בהם אנחנו נוקטים.

רשת יונים

רשתות יונים הן האמצעי היעיל ביותר להרחקת יונים. ועם זאת, לא כולם מקבלים את הפתרון הזה כיוון שהוא מהווה מפגע אסתטי בצורה מסוימת. דמיינו שמרפסת השמש שלכם חסומה עם רשת דקיקה. אמנם היא שקופה למחצה (כיוון שרשת שקופה לחלוטין עלולה להתפספס על ידי היונה ולגרום לה להילכד בה), אך עדיין רואים אותה והיא מעיבה על הנוף.

ברשתות שכאלו נשתמש בעיקר לצורכי הרחקת יונים ממסתור כביסה וכן עבור הרחקת יונים משלטים לעסקים והרחקתן של היונים מפתחי אוורור וקולטי שמש.

דוקרנים ליונים

הצבת דוקרנים ליונים גם היא נחשבת לדרך מקובלת להרחיק את היונה. חשוב לציין שהדוקרנים עשויים פלסטיק והם אינם מחודדים. המטרה היא לא לפצוע את היונה, אלא לא לאפשר לה למצוא קרקע יציבה.

ברגע שלא נאפשר ליונה למצוא קרקע טובה ויציבה, הרי שזהו איננו אזור מחייה ראוי עבורה, והיא תנדוד ותחפש אחר מקום חדש ורחוק מכם.

את הדוקרנים נשים באדני חלון, אדניות עציצים, על גבי שלטים לעסקים, דפנות של מבנים ובגגות בתים פרטיים.

סליל ליונים

מדובר באותה הגברת בשינוי האדרת. דוקרנים או סלילים; זה יותר עניין של טעם. גם הסליל מונע מהיונים למצוא קרקע יציבה וכך מדרבן אותה לחפש אחר מקום מחייה חדש.

ההיגיון מאחורי התנהגות היונים

היונים בסופו של יום מחפשות אחר מקום מחייה אידיאלי עבורן. תבליטים על פני בניינים, גגות בתים פרטיים, אדני חלון, פתחי אוורור, כל אלו ועוד נחשבים למקומות טובים ואיכותיים בהם היונה יכולה להסתתר מהשמש, או לתפוס מחסה מפני הגשם. הכי חשוב – שם היא יכולה להטיל ביצים.

אז כאשר אנחנו רוצים להרחיק אותן, עלינו לאותת להן שאין מדובר באזור מחייה טוב. ברגע שהן יבינו את “הרמז העבה” הזה, הרי שעבודתנו הושלמה 🙂

הרחקת יונים בהוד השרון עושים עם חברת ירוק

ירוק מספקת שירותי הרחקת יונים, הדברה, לכידת נחשים והרחקת מזיקים ומכרסמים.

אנו נשמח לספק גם לכם שירות איכותי ומקצועי. למידע אודות הרחקת יונים הוד השרון והסביבה, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן