הדברת קרציות בבית ובחצר

שירות הדברת קרציות בחצר ובבית

ברוכים הבאים לחברת ירוק המספקת שירותי הדברה מקצועיים בפריסה ארצית נרחבת.

לרשותנו הון אנושי איכותי המורכב מצוות מקצועי ומיומן. אנשינו עוברים את ההכשרות וההשתלמויות המקצועיות הנדרשות ומחזיקים ברישיונות המקנים עבודת הדרת קרציות בבית ובחצר.

לקבלת מידע נוסף והזמנת שירות השאירו פניה או התקשרו: 03-6816404.

הדברת קרציות בבית ובחצר

הדברת קרציות בבית ובחצר - הכירו את האויב

הקרצייה ניזונה מדם הפונדקאי, לאחר שרוותה מטילה הנקבה אלפי ביצים בסדקים מוגנים בעיקר סמוך למקומות מרבץ ש כלבים או חיות מחמד אחרות. הביצים בוקעות לאחר כחודש. הזחלים בעלי 3 זוגות רגלים מטפסים על צמחים, קירות ועצמים אחרים ומשם עוברים לפרוות הכלב או בעל חי אחר העובר במקום. הזחל ניזון מדם הפונדקאי, מתנשל והופך לנימפה בעלת 4 זוגות רגלים, מחפש מאכסן חדש ונצמד אליו למספר ימים. לאחר ארוחה נוספת מתנשלת הנימפה והופכת לקרציה בוגרת. הדרגות הצעירות (זחלים ונימפות) נוטות להימצא על צוואר הכלב ובין ציפורניו והדרגות הבוגרות באוזניים.

להזמנת שירותי הדברת קרציות השאירו פניה:

נזק לאדם

מחלות

הקרצייה מעבירה מחלות קשות לאדם בניהן:

  • קדחת הקרציות
  • קדחת הבהרות
  • קדחת המערות

עקיצות, גירודים ואלרגיות

  • קרציוני העופות עלולים לעבור מקיני היונים לבית המגורים שבסביבתן, ולנסות ליזון מדם בני האדם המתגוררים במקום. כתוצאה מכך עלול להיגרם גירוד ואף תגובה אלרגית קשה יותר.
  • קרציון הגרדת (סקביאס) – עלול לגרום לגירודים קשים ותגובות אלרגיות אצל בני אדם נגועים

הדברת קרציות מקצועית לצד מתן הדרכות

בחברת ירוק אנו מאמינים שביצוע ההדברה בפועל הוא רק חלק אחד מתוך מכלול של שירות עליו אמונה כל חברת הדברות מקצועית.

על-כן, במסגרת פעולת ההדברה נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה שיסייעו במניעת הישנות המקרה. לרוב, הגעתן של קרציות לביתנו או לחצר נובעת מחיות המחמד. אמנם לא ניתן למנוע באופן מלא את נוכחותן של חיות המחמד שלנו באזורים שונים שחלקם גם יהיו נגועים בקרציות, אולם ניתן בהחלט לטפל בבעיה מבעוד מועד ולוודא שהן מטופלות על-ידי וטרינר וכן נבדקות על-ידכם אחת לתקופה.

בפארקים מוסדרים הרי שהסיכויים להידבקותה של חיית המחמד בקרציות היא נמוכה יותר וזאת לאור הדברות סדורות המתקיימות בהם. להבדיל אלפי הבדלות, הרי שטיול טבע אכן עלול להביא עמו תוצאות לא רצויות ועל-כן חשוב להיות עירניים.

למה עלינו לצפות?

בטרם הגעתו של מדביר קרציות מקצועי מטעם ירוק הדברות, נבקש לתת לכם הדרכה קצרה כיצד יש להכין את האזור המיועד לקראת ההדברה.

מוטב להזיז חפצים שאינם חייבים להיות נוכחים, וזאת כדי לסייע לנו בביצוע הדברה על פני כמה שיותר שטחים בבית או בחצר. אנו מבקשים גם לוודא שחיות המחמד לא יהיו נוכחות הן לשם בטיחותן והן לשם ביצוע עבודתנו.

ההדברה לכשעצמה מתקיימת באמצעות ריסוס מיוחד. חשוב לדעת שחברתנו משתמשת אך ורק בחומרי הדברה ירוקים אשר מיטיבים עם הסביבה ומצמצמים באופן ניכר את האפשרות לפיתוח אלרגיות מצד הנוכחים באשר לחומרי ההדברה. בטרם ההדרה ובעיקר לאחריה, תקבלו הדרכה מקיפה על החומרים בהם השתמשנו במסגרת ההדברה ויינתן לכם דו"ח מסודר.

פנו אלינו לייעוץ ראשוני

יש לכם נוכחות גבוהה של קרציות בבית או בחצר? לא בטוחים אם אתם צריכים הדברה מקצועית או שמא תוכלו להתמודד עם הסוגיה לבדכם? אנו זמינים עבורכם ונשמח לספק ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

לפרטים נוספים התקשרו 03-6816404 או השאירו פניה באתר.

שאלות נפוצות בנושא הדברת קרציות בחצר ובבית

ייתכן שניתן יהיה לטפל בבעיה לבד. נשמח לקבל פרטים נוספים ובאם לא תידרש התערבות חיצונית, נדריך אתכם כיצד לטפל בנושא.

חברתנו זמינה מידית באזור המרכז שם גם ממוקם סניפה, אך מספקת שירות במרבית חלקי הארץ.

כן, הן נושאות עמן מחלות קשות דוגמת קדחת הקרציות, קדחת הבהרות וקדחת המערות. הן גם יכולות לעורר אלרגיות חריפות.

בחרו את השירות הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן