מה עושים כשסובלים ממכת יתושים?

מה עושים כשסובלים ממכת יתושים?

הפתרון ליתושים

נמאס לכם להתגרד ללא הכרה? לא יודעים מאיפה תגיע המכה הבאה? הזמזום המציק שמתקרב ומתרחק מן האוזן מטריף אתכם ומוציא אתכם מדעתכם? ככל הנראה שאתם סובלים ממכת יתושים; תופעה נפוצה ומוכרת בתקופת הקיץ, אך היא גם יכולה לתת ביקורים תכופים בעונות הגשומות. בירוק חברת הדברה מקצועית, נשמח להעניק לכם את הפתרון המקיף והאפקטיבי אשר יוביל לחיסול הבעיה במהירות ובזריזות. לצד ההדברה של היתושים בפועל, חשוב לאתר את מקור מחייתם. לרוב יהיה מדובר באזורים בעלי צמחייה עבותה המתאפיינים בלחות גבוהה, כמו גם מקורות מים.

זהו לא רק מטרד

יתושים יכולים להיות מטרד לא קטן ובעיקר מציקים. ועם זאת, חשוב גם לדעת כי ישנם סיכונים ממשיים אשר יכולים להציב אותנו בסכנת חיים. עקיצת יתוש, לצד העובדה שהיא מתנפחת ומובילה לגרד רב, עלולה להוביל לאלרגיות וגם להעברתן של מחלות קשות ובעלות שמות המוכרים לנו בעיקר מן החדשות דוגמת מלריה. לא בכדי שמקימי היישוב העברי דאגו לייבש היטב את הביצות וראו בכך כמשימה בעלת חשיבות לאומית.

טיפול במקור הבעיה

בדומה להרחקת יונים שבה אין אנו רק מבהילים אותן או מאיימים עליהן, כי אם מטפלים במקור הבעיה הלא הוא אזור מחייתן; כך יש לנקוט גם בעת פעולת הדברת יתושים. בחברת ירוק אנו שמים את הדגש על ביצוע פעולת הדברה מקצועית אשר סוקרת ומטפלת בכל גלגולי החיים של היתוש החל מהטלת הביצים ועד להפיכתם לחקרים בוגרים. הדברה שכזו, מעניקה ערובה לכך שהבעיה תיפתר לא רק לטווח הקצר. במעמד זה, חשוב לציין כי כל חברת הדברה איכותית, מעניקה תעודת אחריות לתוקף “המוצר” המסופק.

כיצד ההדברה מתבצעת?

ראשית כל, יש לאתר את מקורות המים והצמחייה שבהם ככל הנראה קיימות הביצים של היתושים. חשוב לשים את הדגש על אזורים אלו ולהביא לניקוי מוחלט מן הביצים. מקורות שכאלו יכולים להיות אזורי ביוב עם נזילה, גינות לא מטופחות ועוד. לאחר שמקור הבעיה אותר וטופל, יש לעבור לשלב הדברת היתושים שכבר הספיקו להצמיח כנפיים, וכשכבר למדו שיעור או שניים בכיצד למרר לבני אדם את החיים. הריסוס מתבצע בחומרים הרעילים ליתושים, אך שאינם פוגעים בבני אדם או חיות מחמד. בטרם ההדברה ולאחריה, תינתן הדרכה מסודרת באשר לזמני ההימצאות בבית ודרכי הפעולה בעת תגובות אלרגיות לא צפויות.

צרו עמנו קשר

סובלים ממכת יתושים? המקצוענים של חברת ירוק הדברות כבר בדרך אליכם. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה עם מדביר, התקשרו: 03-6816404 או השאירו לנו פניה באתר, ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן