למה חשוב להרחיק את היונים מהבית?

למה חשוב להרחיק את היונים מהבית?

חשיבות סילוקן של היונים מאזור ביתכם

על פניו הן מסמלות לנו נועם ושלווה, ומטבע הדברים שהן מתקשרות לנו באופן טבעי לשלום ואחווה. אך יונים, על אף המראה התמים ועצם העובדה שהן אינן מהוות כל איום ממשי על בני האדם, עלולות להביא עמן מחלות שונות ונזקים שמגיעים לעתים לאלפי שקלים. התנאים העירוניים בהחלט היטיבו עם אוכלוסיית היונים שכיום איננה יודעת שום טורף אשר מדלל את אוכלוסייתה. התבליטים הקיימים על מבנים שונים, פתחי אוורור, אדני חלונות, גגות ועוד – כל אלו נחשבים עובר היונים כאזורי קינון נהדרים ואידיאליים. אפשר להטיל שם ביצים בנחת, לגדל את הגוזלים ולהמשיך במעגל החיים. במאמר הבא, ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים מרכזיים שיסבירו את מידת האיום שקיים בהימצאותן העקבית של יונים על חלונכם, גג מגוריכם וכל אזור אחר בו ניתן ללון ולהקים קן.

אלרגיות

אל תתנו למראה התמים והנקי של היונה להטעות אתכם. הן מביאות עמן שפע של טפילים אשר עבורן אינם מהווים כל סכנה, ואילו עבור בני אדם, יכולים להוביל לתחלואה קשה ואף מסכנת חיים. הימצאותם של טפילים אלו בקרבתם של בני אדם, יכולה להביא לגירויים בעור, זיהומים, אלרגיות ועוד. למעשה, אי הרחקת יונים מביתכם לטווח הקצר אולי לא תראה כל סימן להתפתחות שלילית מסכנת חיים, אך לטווח הארוך הסיכויים כי תחוו תחלואה כלשהי גדלים בעשרות אחוזים!

מעקה בטיחות מוחלש

לשלשת היונים ידועה בחומציותה החזקה. לכן, מעבר לכך שהיונים מטילות את צואתן אצלנו על המעקה וגורמות לנו לחוסר נחת עקב הלכלוך והזוהמה, הן גם פוגעות הלכה למעשה בחוזק מעקה הבטיחות. מיותר לציין שהיחלשותו של מעקה הבטיחות גם אם באחוזים בודדים, היא איננה דבר מה שאנו רוצים שיקרה בביתנו ובטח אם ישנם ילדים קטנים.

פגרי יונה

פגרי יונים באזורי מחייתם הם גם עניין שגור למדי. כמו כל בעל חיים, גם היונים מחפשות את האזור השקט והשליו בו יוכלו לסיים את חייהן בנחת. עבורן אין כל בעיה, אך עבורנו? צרה צרורה. פגרי יונים הן מפגע תברואתי ראשון במעלה. הן יכולות להביא עמן שפע של מזיקים וזיהומים. כמו כן, לא אחת ניתן לראות פגרי יונים בתוך מאגרי המים של הבניין! על כן חשוב לדעת כיצד להרחיקן ללא כל דיחוי ובכך למנוע באופן ישיר תחלואה בקרב הדיירים.

זקוקים לשירותי הרחקת יונים? דברו איתנו!

ברוכים הבאים לירוק, חברת הדברה אשר מתמחה בהרחקת יונים, סילוק מזיקים, לכידת וחילוץ בעלי חיים ועבודה בגובה. אנו שמחים להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, אדיב ומהיר, תוך שימת דגש על מתן פתרונות לטווחי זמנים ארוכים. אם נתקלתם במפגע תברואתי או שהגעתם למסקנה כי אינכם מצליחים להתמודד עם הבעיה שבאזור מגוריכם / המשרד בכוחות עצמכם – הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם עם זמינות מלאה למגוון נקודות נרחב ברחבי הארץ. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר טלפוני: 03-6816404 או השאירו פניה באתר.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן