כיצד נראית הדברת פשפשים?

כיצד נראית הדברת פשפשים?

כך הדברת הפשפשים מתבצעת

כאשר אנחנו רואים תיקן גדול מסתובב אצלנו בבית, קל להשתמש באמצעים “מאולתרים” דוגמת נעל, כפכף או ספריי שעוזר לשתק את מערכת העצבים שלהם ולגרום להם לגסוס לעתם. אך כאשר בביתנו מתארחים להם פשפשים זעירים, המלאכה הופכת לקשה ומאתגרת עד בלתי אפשרית כלל. הפשפשים ממהרים להתגלות, אך בטח לבטח שהם ממהרים להתרבות. תוך זמן קצר מרגע שביתנו הפך לנגוע מפשפשים, כבר נוכל להיות עדים לכך שאנו נעקצים ללא הרף עם מספר עצום שרק עולה בהדרגה. למרבה הצער, מדובר גם בחרקים קטנים וזעירים עד שקשה נורא לראותם, אך ממש לא קשה לזהות שנמצאים בקרבתם.

האם חייבים מדביר לסילוק הפשפשים?

כדי להביא למיגור מוחלט של התופעה, עליכם לשכור את שירותיה של חברת הדברות מקצועית אשר תנקוט בכל הצעדים הנדרשים. אין מדובר בעבודה שניתן לבצע עם אמצעים ביתיים, וישנו מכשור מסוים בו מדביר משתמש על מנת שיוודא כי אין כל זכר להימצאותם של פשפשים. חשוב להבין את הכלל הבא – כל עוד נותר פשפש ולו פשפש אחד, וכל עוד נותרה ביצה ולו ביצה אחת, אז הרי שאתם בסכנה כי אותו פשפש יבקע, יתרבה ויביא שוב להישנותה של הבעיה. על כן, כאשר מדביר מקצועי מגיע לביתכם, הוא נוקט בשלל צעדים מניעתיים שונים שעוזרים לו לוודא כי אכן הבעיה נפתרה.

ריסוס

חשוב לדעת כי הפשפשים מתמקמים בתוך הבדים של הרהיטים השונים. לא בכדי שפשפש המיטה נקרא בשמו כן הוא מתמקם בעיקר בבדים של המיטה. על כן, כחלק מעבודתו של המדביר, מתבצע ריסוס באמצעות קיטור ייחודי שמטרתו היא לוודא כי כל פשפש שמתקיים בתוך הבד, מחוסל לאלתר.

שאיבה

ריסוס איננו מספיק, וזכרו כי גם הימצאותו של פשפש אחד בלבד, יכול להוביל לחזרת בעיית הפשפשים בבית. על כן, כדי לוודא כי אכן הבעיה נפתרה וזאת באמצעות שאיבה רבת עוצמה שמופעלת על הבדים של רהיטים. שאיבה שכזו מסייעת למדביר לוודא כי אכן לא נותר כל פשפש ושום ביצה אשר עלולה לבקוע ולהוביל לחזרתם של הפשפשים במלוא הדרם.

בדיקה

עין שלכם היא לא עין של מדביר מקצועי. במסגרת עבודת ההדברה, יוודא המדביר כי אין שום זכר להימצאותם של הפשפשים. הבדיקה תיערך במגוון רחב של סדקים ברהיטים שונים ודרך טכניקות שמבוססות על ידע מקצועי. צעד אחר צעד, יבחן המדביר את הבית ויאתר אזורים החשודים ככאלו שיכולים להיות נוחים עבור הימצאותם של פשפשים.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן