הוראות בטיחות להדברה

הוראות בטיחות להדברה

בטיחות בהדברה

עד כמה שתחום ההדברה הינו מוסדר וכפוף להצגת רישיונות, למרבה הצער אנו עדיין עדים לעתים קרובות (מדי יש לומר), למקרים בהם המדבירים אינם מבצעים את עבודתם נאמנה בהיבט הבטיחותי. בכל מה שנוגע להדברת מזיקים וחרקים, ישנם אנשי מקצוע שאינם מיישמים את הוראות הבטיחות להדברה באופן מדויק ונכון, דבר אשר עלול להוביל למקרים מסכני חיים. לצד שימוש בחומרי הדברה מורשים, חשוב שהמדביר שלכם ייקח בחשבון כי אינכם מתמצים בחומרים הפזורים ברחבי הבית או המשרד. על כן, יש לבצע הדרכה מסודרת ולהביא לידיעת הנוכחים באשר למידת השפעתם המזיקה או הלא מזיקה שלא החומרים עבור בני אדם ובעלי חיים. בחברת ירוק, החלטנו להפשיל שרוולים, ולהביא בפניכם את הוראות האזהרה החשובות ביותר. מומלץ ללכת על-פיהן ולוודא כי ביטחונכם ובטיחות הזולת הינה במקום הראשון לפני מידת האפקטיביות של ההדברה עצמה.

הקפידו לצאת מהבית

על כל חומר הדברה, רשומים הזמנים המדויקים שבהם אסור שיהיה אף אדם נוכח בחדר. אין מדובר רק בהמלצה, ואין חומרים שבהם תוכלו להיות נוכחים בחלל החדר מבלי לצאת. תמיד אבל תמיד חשוב לאוורר את המקום ובכך לשמור על בריאות תקינה. שימו לב: באופן מוחלט, כל חומרי ההדברה יכללו זמני יציאה מהבית במקרים רגילים וזמנים חריגים למקרים דוגמת נשים בהריון ומחלות נשימתיות שונות.

במה השתמשו אצלכם?

כל פעולת הדברה שכוללת חומרים קטלניים, חייבת במתן מודעה רשמית המספרת על סוג חומר ההדברה בו נעשה שימוש. להוציא מקרים של הרחקת יונים בהם השימוש הוא בעיקר בתכסיסים אשר אינם מאפשרים נוחות ומחייה עבור היונים במבנים שונים, חשוב תמיד שהמדביר אשר פקד את ביתכם או המשרד, ישאיר מדבקה עם פרטים מלאים על חומר הריסוס, החברה שביצעה את ההדברה ומספרי חירום אליהם יש להתקשר במקרים מסכני חיים.

הקשיבו להוראות המדביר

אל תצאו מנקודת הנחה כי סך הכל מדובר בחומר רעיל ושמספיק להתרחק למספר שעות. חשוב להבין במדויק מה הוא חומר ההדברה בו נעשה שימוש ודרכי פעולה במקרי קיצון שונים. על כל מדביר לספק ללקוחותיו את המידע המקיף והמלא ביותר אודות החומר בו עשה שימוש. הקפידו להקשיב ואל תתביישו לשאול כל שאלה.

ולסיום – תמיד בקשו הצגת רישיון

למרבה הצער, תחום ההדברה עלול להוביל לא אחת למפגש עם אנשים שאינם בעלי הכשרה מקצועית. על אחת כמה וכמה מדובר בפרט חשוב כאשר מדובר בחומרים רעילים. על כן, אל תרגישו שלא בנוח לבקש הצגת רישיון כדי שתוכלו להבין כי אכן ניצב מולכם איש מקצוע.

זקוקים לשירות? נשמח לסייע!

חברת ירוק מספקת שירותי הדברה, הרחקת יונים, סילוק מזיקים, חילוץ בעלי חיים ועבודות בגובה. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות מקיף ומלא. לפרטים נוספים והזמנת מדביר מקצועי התקשרו: 03-6816404 או השאירו פניה באתר.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן