אילו סכנות עורבות לנו בלשלשת יונים?

אילו סכנות עורבות לנו בלשלשת יונים?

לשלשת יונים – מפגע תברואתי מסוכן

עבור מרביתנו זה פשוט נתפס כמרתיע כאשר אנחנו רואים את לשלשת היונים פזורה לנו על מעקה הבטיחות שבמרפסת ותו לא. עם זאת, ללשלשת היונים יש הרבה יותר היבטים שליליים מאשר ההכרה המופשטת כי יונה הטילה את צואתה על ביתנו. במאמר הבא נרצה להתייחס בהרחבה ללשלשת היונים ולפרט את הסיכונים הרבים שהיא מביאה עמה ליושבי הבית או המשרד. אם אתם חווים הטלת צואה מרובה באזור ביתכם או המשרד, בחברת ירוק נשמח לעמוד לשירותכם ולשלוח אליכם מרחיק יונים מקצועי אשר יבצע מגוון מהלכים אשר יבטיחו את מיגור התופעה לצמיתות.

התכלות מעקה הבטיחות

לשלשת היונים יכולה להזיק למעקה הבטיחות ולהחלישו. אין מדובר רק במפגע אסתטי שיכול להעיב על שהותנו בבית, כי אם נזק ממשי לרכוש. יש לציין כי בבתים בהם אין רשת הגנה על מתלה הכביסה, הרי שישנם דיירים אשר מתלוננים גם על הטלת צואה ישירות על הבגדים. לשלשת שאיננה מנוקה במהירות, יכולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים.

מחלות עור ונשימה

לשלשת היונים מהווה קרקע פורייה לצמיחתה של פטרייה מסוכנת אשר יכולה להוביל לבעיות נשימה קשות. כמו כן, הלשלשת כוללת מגוון רחב של טפילים שונים אשר יכולים להשפיע על בריאותנו דרך פריחות בעור ואף בעיות במערכת העיכול.

חיידקים במזון

במקרים מסוימים, לשלשת היונים עלולה להוביל לכך שחיידקים שונים ינדדו ברחבי הבית וימצאו את דרכם גם למזון שלנו. אין מדובר בדבר מה שכיח, אך הוא בהחלט עלול להתקיים ואף התרחש במקרי קיצון בהם לקו יושבי הבית במחלות חריפות דוגמת סלמונלה. הרעלות מזון בכללותן הן אינן עניין של מה בכך, והן כוללות חום גבוה, כאבי בטן, כאבי ראש, בחילות והקאות. במקרים מסוימים, אי טיפול מהיר בתסמינים אלו, עלול אף לגרום לסכנת חיים!

שפעת העופות

חשוב לציין כי מדובר בתרחיש נדיר, אך כאשר ישנה סבירות כי יתקיים, אז הרי שמומלץ שלא לקחת כל סיכון מיותר. שפעת העופות עלולה לעבור כאשר אדם יוצר מגע עם לשלשת היונים. די בכך שתישענו על מעקה הבטיחות של המרפסת ותגעו קלות בלשלשת היונים, כדי שתימצאו בסיכון ללקות במחלות שונות, וביניהן במחלה זו. מדובר במחלה מסוכנת שלא פעם נסתיימה אף בטרגדיות של ממש.

בחברת ירוק נשמח לתת לכם את הפתרון

מיגור התופעה לא יסתיים בכך שתנקו הלוך וחזור את לשלשת היונים בכל פעם מחדש. עליכם למצוא את הפתרון המקסימלי שירחיק את היונים לצמיתות ויבטיח את שלוותכם. בחברת ירוק, נשמח לספק לכם שירות יסודי שיאתר את כל אותם האזורים בהם היונים אוהבות להתגורר, ונתקין שלל אמצעי הרחקה מתקדמים ומתוחכמים שונים, אשר יובילו אותן לחפש אזור מגורים חדש ורחוק מכם. לפרטים נוספים וקבלת מידע אודות שירותי הדברה, הרחקת יונים או סילוק וחיסול מזיקים, התקשרו: 03-6816404 או השאירו פניה באתר.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן