מה זו הדברה ירוקה?

מה זו הדברה ירוקה?

אודות הדברה טבעית

ככל שהשנים חולפות, יותר ויותר חברות המספקות שירותי הדברה, עוברות מרעלים וותיקים ומקובלים, לרעלים אורגניים או בשמם הנוסף ירוקים. אלו הם חומרים המדבירים מזיקים וחרקים בדרכים שאינן מזיקות או מסכנות את הסביבה.

בירוק הרחקת יונים והדברה, אנו דוגלים בהדברה ירוקה ששומרת ומכבדת את הסביבה. כאן נשמח להסביר לכם בהרחבה אודות הגישה שהופכת למונח שגור יותר ויותר בקרב חברות ההדברה השונות.

מהו פשר המושג?

ראו זאת כך: מרבית ההדברות נעשות באמצעות חומרים רעילים כימיים שונים. חומרים שכאלו עלולים להיות מסוכנים מאוד גם לבעלי חיים שאינם מהווים מטרה, ועל כן, כל חברות ההדברה השונות, מעניקות הדרכה מקיפה ומשמעותית אשר מתייחסת לדרכי הזהירות והפעולה בהיחשפות לחומרים רעילים.

לעומת זאת, הדברה טבעית המתבססת על חומרים אורגניים, מיטיבה עם איכות הסביבה וגם שומרת מפני מחלות, אלרגיות ותופעות לוואי הנגרמות כתוצאה מחומרי הדברה קלסיים בהם היה נהוג להשתמש.

החל ממתי נהוג להשתמש בהדברה ירוקה?

ההדברה הירוקה היא מושג חדש-ישן. היא קיימת כבר מספר עשורים, ואט אט היא הופכת להיות חלק בלתי נפרד מכלל פעולות ההדברה שכל מדביר נוקט בהן.

הגישה היא שחשוב שלא לפגוע בצמחיה ובעלי חיים שאינם נוגעים באופן ישיר לפעולת הסילוק, ועל כן היא מהווה שיטה מוכחת ויעילה. ניתן להדגים זאת כך גם על פעולות להברחת יונים; איננו מתכוונים לפגוע ביונה ובטח שלא להרגה. על כן, שימוש בדחלילים, סלילים ואף גלי קול המקרינים סאונד שמרתיע את היונה, יכולים להביא לסילוקה וללא כל פגע. עבורנו המטרה הושגה ועבור הלקוח הושג שקט מלשלשת היונים והלכלוך הרב שהן מותירות.

הדברה מתחילה בהרגלים נכונים

וודאי שהייתם רוצים לדעת כי אינכם זקוקים לעבודתו של מדביר.

עצם ההכרה בכך, מעידה על העובדה כי בביתנו מסתובבים “אורחים” לא קרואים שאיננו חפצים בנוכחותם, ובטח לבטח שהם מעידים על היבט תברואתי לקוי. בירוק חברת הדברות, אנו שמחים לספק ללקוחותינו הדרכות מניעתיות שהן חלק בלתי נפרד וחשוב משימור ההדברה והצלחתה.

לעתים אנו יכולים לראות חפץ שנותר ברחוב כדי שאדם אחר יאספו דוגמת תמונה יפה או אפילו רהיט. דעו כי גם הבאת חפץ שאיננו מוזנח ושנראה שמור, עלול להביא עמו פרעושים לביתכם. על פעולת ההדברה לפרעושים נשמח לספר לכם בעמוד הבא, אך נקצר ונאמר כי אין מדובר בפעולה פשוטה כלל וכלל, ושהיא עלולה להביא ללא מעט כאב ראש הכולל את מיגור המזיקים עם קיטור ושאיבת הרהיטים באמצעים טכנולוגיים משוכללים.

זקוקים לשירות מידי? מדביר בדרך אליכם

חברת ירוק מספקת שירותי הדברה במגוון נקודות ברחבי הארץ.

לרשותנו צוות מדבירים מוסמכים ובעלי ההכשרות הנדרשות כחוק. נשמח לספק לכם שירות מידי לקריאות חירום ולתאם שירותי הדברה תקופתיים בהתאם לצורכיכם. אנו זמינים עבורכם במספר הטלפון: 03-6816404 או באמצעות השארת פניה בטופס יצירת הקשר.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן