איך לבחור חברת הדברות?

איך לבחור חברת הדברות?

טיפים לבחירת חברת הדברות

אט אט מתחוור לכם כי הבית שלכם נתון תחת מתקפה של מזיקים או חרקים? האינסטינקט הראשוני שלכם הוא וודאי להוביל לסילוקם המידי וללא כל דיחוי, מה שמוביל לשיחת טלפון בהולה עבור חברת ההדברות הראשונה שעולה על הכוונת. אך רגע לפני שאתם יוצרים קשר עם המקום הראשון שאתם מוצאים, קחו כמה טיפים בסיסיים חשובים שיעזרו לכם לבחור את אנשי המקצוע הנכונים, שידעו כיצד להביא לפתרון מידי ולכזה שייתן לכם שקט של חודשים ארוכים עד אפילו שנים.

תעודה רשמית

כשזה נוגע לבריאות שלכם ושל יתר דיירי הבית / הבניין, חשוב שתוודאו כי אכן מדובר במדביר מקצועי אשר מחזיק בכל הרישיונות הנדרשים מטעם משרד הבריאות והרשויות הנלוות. אל תהססו לבקש מן האנשים שהולכים לפזר לכם רעלים לכל דבר ועניין בבית, את התעודות הנדרשות שיבטיחו לכם כי אכן מדובר באיש מקצוע. למרבה הצער, עד כמה שתחום ההדברות הוא מפוקח, הרי שעדיין ניתן ליפול על “אנשי מקצוע” שמשתמשים בחומרים רעילים אסורים ושפועלים ללא כל תעודה נדרשת.

תעודת אחריות

ממשיכים עם תעודות! והפעם אנחנו רוצים להתייחס לתעודה שאתם מקבלים שמעניקה לכם את הערובה כי קיבלתם שירות יעיל כמובטח. תחום ההדברה הוא איננו דבר מה זול, ועל כן חשוב לוודא כי מקבלים מטעם חברת ההדברה את כל ההבטחות הכתובות הנדרשות אשר מעידות על כך שהתוצאות הן באחריות מלאה. נניח ואתם מזמינים מדביר פשפשים אליכם הביתה והוא שכח אזור נגוע? הרי שאין שום סיבה שבעולם שתשלמו לו פעם נוספת על כך שהבעיה חזרה בתוך זמן קצר!

הדרכות

מומלץ מאוד לוודא כי חברת ההדברה שמעניקה לכם את השירות, גם מספקת לכם הדברות מניעתיות. חלק בלי נפרד מן התהליך עובר גם במתן מידע מועיל כיצד להימנע מהכנסת מזיקים ומה הם המפגעים התברואתיים שעלולים להוביל להישנותו של המצב. בדקו אם אכן תתקבל הדרכה שכזאת במסגרת השירות. כמו כן, על ההדרכה לכלול מגוון רחב של אזהרות בזמן שהחומר הרעיל מפוזר ברחבי הבניין או הבית.

התייעצו עמנו!

בחברת ירוק נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי הדברה, הרחקת והברחת יונים, לכידת וחילוץ בעלי חיים ועבודות בגובה. למידע נוסף וקבלת פרטים, השאירו לנו פניה באתר או התקשרו לטלפון שמספרו: 03-6816404.

למידע נוסף השאירו פניה:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן