חברת הדברה והרחקת מזיקים

חברת הדברת מזיקים אורגנית - הדברה ירוקה

חברת ההדברה "ירוק" מקפידה על שימוש בחומרי הדברה אורגניים, ידידותיים לסביבה ושאינם רעילים לבני אדם ולחיות המחמד שלכם. צוות מדבירים מקצועי ואיכותי של ירוק ישמח לעמוד לשירותכם ולספק עבורכם ייעוץ חינם אודות הריסוס ואופי הטיפול המתאימים ביותר עבורכם.

ניתן להזמין שירותי הדברת מזיקים בתל אביב ובכל הארץ ולקבל מבצעי הדברה של העונה!

הדברה

חברת ירוק מספקת שירותי הדברה, ריסוס דירות ובתים, הדברת חרקים ומזיקים ולכידת עכברים וחולדות

בניגוד לשנים קודמות, כיום ישנה אפשרות להזמין הדברה אורגנית אשר לא פוגמת בסביבה ואינה מסוכנת כמו ההדברות הרעילות המוכרות לציבור.

הדברת מזיקים - ברישיון משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה מס. 335 (הרצל חנגלי)

לחברת ירוק ניסיון עשיר בהדברת מזיקים אורגנית, הדברה ירוקה ואיכותית לכל סוגי המזיקים: ג'וקים, נמלים, כיני יונים, פרעושים, טרמיטים, קרציות, חולדות ועכברים. צוות המדבירים המיומן של ירוק, יבצע ריסוס בביתכם בצורה המושלמת, בביובים, בחצר הבית ובכל מקום בו עלולים להופיע המזיקים. המדבירים של חברת ירוק יעניקו לכם גם ייעוץ וגם שירות מקצועי מלווים בפתרונות הדברה לטווח הארוך.

בחברת ירוק מתמחים בהדברה מקצועית ( הדברה אורגנית )  של גו'קים ותיקנים, נמלים, פרעושים, הדברה משולבת, ריסוס בתים פרטיים ודירות, ריסוס בתוך מחסנים ומשרדים, לכידה מקצועית של חולדות ועכברים. ושירות מקצועי ואמין בכל עבודה ובזמן.

להזמנת שירות מטעם חברת הדברה מקצועית השאירו פניה:

חפשו אחר חברת הדברה מוסמכת בלבד!

כאשר אתם פונים לחברת הדברה, היזהרו ממדבירים אשר פועלים שלא על-פי חוק. הדברת מזיקים כוללת בתוכה שימוש בחומרים שונים עליהם יש לקבל היתר עיסוק במתן שירותי הדברה כמו גם רישיון מטעם משרד הבריאות. להצגת הרישיונות הנדרשים מטעם חברת ירוק לחצו כאן.

חברתנו מספקת אחריות מלאה על שירותיה עם מכלול שירותי הדברה לבתים פרטיים, דירות, מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבנים ממלכתיים, מסעדות ועוד. אם חיפשתם אחר הפתרון המקיף שיביא לפתרון הבעיה לצמיתות (דוגמת הרחקת יונים) או בכפוף לתקופה (דוגמת תיקנים בימות הקיץ הלחים), אנו נפעל להעניק לכם את התוצאה הרצויה בשטח באופן מידי.

הדרכה מסודרת לשימור חלל נקי ממזיקים

הדברת והרחקת מזיקים וחרקים איננה מסתיימת רק בהנחת מלכודות ובהנחת הרעלים הנדרשים לצורך השגת התוצאה הרצויה.

לצד הפעולות אשר נעשות על-ידי מדביר מזיקים מוסמך, חשוב גם לטפח הרגלים מניעתיים שונים אשר יפחיתו את הסיכויים להישנותה של הבעיה. בחברת ירוק, אנו מבטיחים ללקוחותינו מתן עצות, טיפים והדרכות מטעם מדביר מקצועי, אשר יסייעו בסיגול הרגלים נכונים לשמירה על הבית, הדירה או המשרד מפני מזיקים.

באילו מקרים חברת הדברות ירוק יכולה לסייע?

לירוק מכלול שירותים המאפשר מתן פתרונות מידיים למגוון רחב של בעיות מזיקים:

הרחקת יונים

יונים יכולות להוות מטרד לא קטן כלל. הן אמנם לא מצטיירות כמזיק מרתיע דוגמת חרקים או חולדות, אך צואתן יכולה לפגוע במעקי הבטיחות, הן יכולות להביא עמן מזיקים נוספים, להוביל להופעתן של מחלות וזיהומים ולפגוע באיכות חיינו. שירות הרחקת יונים, נעשה בטכניקות מתקדמות ומשוכללות שמטרתן להביא לפתרון הבעיה לצמיתות.

הדברת תיקנים עם חברת ריסוס

מן החרקים הנפוצים ביותר, המהווים מטרד לא קטן כלל. התיקנים (ג'וקים), נהנים משפע של תנאים המאפשרים להם להתקיים ולהתרבות בקלות. אחסון לא נכון של מזון, ניקיון לקוי ותנאים סביבתיים שונים – כל אלו תורמים להתרבותם של התיקנים. לצד היותם מרתיעים עבור רבים, הם גם נושאים עמם מחלות שונות וכך הסכנה רק הולכת וגדלה. לרשותנו צוות מיומן ומקצועי שיבצע עבודת הדברת תיקנים עם תוצאות מידיות.

הדברת מכרסמים

ניסיון עשיר בהדברות עברים וחולדות. להבדיל מחרקים, מכרסמים הם מזיקים מתוחכמים הדורשים מלכודות מתקדמות ויצירת טקטיקות משולבות לצורך לכידתם. חשוב לזכור שלצד זיהום המזון ויצירת גללי צואה, הם עלולים לנשוך ולהביא עמם מחלות מסוכנות! על-כן, אסור להתמהמה ויש להזעיק איש מקצוע באופן מידי. על-מנת שנוכל לספק שירות יעיל וממוקד תוצאות מידיות, אל החלל עם המכרסמים יגיע מדביר מקצועי אשר יסקור את המבנה ויתאים את הטכניקות הנדרשות אל הבית, הדירה, המשרד וכל מבנה אחר.

הדברת קרציות

לקרציות ישנם מינים שונים כשהמשותף להם הוא בעובדה כי הן מוצצות את דמם של בעלי חיים ופועלות כמעין טפיל. הקרציות אינן מגיעות כך סתם הביתה, והן לרוב מתמקמות על בעל החיים לאחר הימצאותו בסביבת מחייתן. לצד אי-הנוחות הרבה שנגרמת לבעלי החיים שלנו, קרציות עלולות להביא עמן מגוון רחב של מחלות המועברות באמצעות הדם.

הדברת נמלים

אנחנו יכולים להעביר את זמננו בנעימים בבית, ולפתע כך פתאום לגלות שובל של נמלים הצועדות אחר כבוד בתוך ביתנו. דבר זה נפוץ בעיקר בדירות קרקע ובתים פרטיים, אך גם במבנים רבי קומות. אחד מן מגורמי התסכול הראשיים נובע בעצם העובדה שאיננו יודעים מהיכן מגיעות הנמלים. מדביר מקצועי מטעם חברת ירוק יפעל לאתר את מקור הבעיה ולערוך הדברת נמלים מן השורש כמו גם חסימת מקור הבעיה שלרוב נובע מחריצים הקיימים בקירות.

הדברת פשפשים

מוצאים על עצמכם עקיצות קטנות ללא סיבה נראית לעין? מרבית הסיכויים שמדובר בפשפשים ובעיקר בפשפש המיטה. מדובר בחרקים זעירים אשר אינם מזיקים לבעלי חיים והם עוקצים באופן ממוקד רק בני אדם. לרוב הפשפשים יגיעו ממקורות מזוהמים שונים דוגמת חפצים המצויים ברחוב ואזורים בעלי ניקיון לקוי. לצורך מיגור התופעה, מדביר מקצועי יפעל לאתר את מקור הפשפשים ולחטאו באמצעים מתקדמים שונים. 

הדברת קרציונים

קרציונים מצויים בעיקר בסמוך לעופות, ואנו עלולים למצוא אותם בביתנו כאשר יונים מקוננות על אדן החלון. על כן, אנו ממליצים שלאחר הדברת הקרציונים, יבוצעו פעולות מתקדמות לצורך הרחקת יונים. כנגד הקרציונים מתבצע ריסוס שמטרתו להביא למיגור התופעה.

האם ניתן למנוע את הצורך בחברת הדברה?

הדבר תלוי כמובן בנסיבות המקרה ובתנאי השטח.

במקרים ובהם מדובר בהדברה באזור הבית, הרי שהקפדה על ניקיון כמו גם שמירת פסולת בפח סגור והשלכת הפסולת אחת ליום, תוכל למנוע באופן משמעותי למדי את קיומם של מזיקים שונים וחרקים שונים.

כמו-כן, הקפדה על מרפסת מסודרת או בית מסודר ובהם אין חפצים רבים היוצרים מעין אזור מסתור עבור החרקים השונים, גם הם יכולים למנוע את היתכנותם או להפחית את התופעה.

בחצרות פרטיות, מומלץ להיעזר בגננים מקצועיים או לרכוש כלי גינון ולטפח את החצר באופן יסודי תוך קיצוץ הדשא והקפדה על הוצאת עשבים שוטים. כל אלו יאפשרו לכם למנוע אזורי מסתור שיובילו לקיומם של מזיקים רבים.

שאלות נפוצות בנושא חברת הדברות:

במקרי חירום לחברת ירוק צוותים המסוגלים לספק מענה מידי.

עוסקים הכל: הרחקת יונים, הדברת חרקים, מכרסמים, קרציות, נמלים, פשפשים, לכידת בע"ח (דוגמת נחשים), הדברת פשפשים וקרציונים.

לחברת הדברות ירוק וותק של למעלה מעשור.

נשמח לקבל פרטים נוספים כדי לתת הצעת מחיר משתלמת. התקשרו: 03-6816404 או השאירו פניה באתר.

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן