גירוש יונים

יונה

יונים הן בין הציפורים הנפוצות ביותר במדינת ישראל. החיות הללו נודדות בתוך ערי מגורים, והן תמיד מחפשות מקומות לקנן או לעמוד בהם באופן קבע.

כאשר יונים מוצאות מקומות כאלו, לא ניתן להעזיב אותן באופן עצמאי. כדי להיפטר מיונים באופן קבוע, חשוב להזמין שירות גירוש יונים מקצועי שיאפשר להרחיק יונים לצמיתות ולמנוע את הנזקים שהן עלולות לגרום.

למה לא להשתמש בשירותי הדברת יונים?

אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בשירות הרחקת יונים או שירות הדברת יונים. לפני שבוחרים באפשרות השנייה, חשוב לדעת מה השלכותיה. הדברה כרוכה בשימוש בכימיקלים שמביאים למוות או להרחקה של יונים.

החומרים הללו נחשבים מזיקים לסביבה, הם עלולים להזיק גם לבריאות האנשים בסביבתם, וכמובן – הם גורמים למוות של יונים.

כדי למנוע את הבעיות האלו, פותחו שיטות הומניות וירוקות יותר להרחקת יונים שאינן כרוכות בשימוש בחומרי הדברה.

חברת ירוק מתמחה בהרחקה של יונים וציפורים אחרות ממרחבים פרטיים וגם מבתי עסק, ואצלנו תוכלו ליהנות משירות מהיר, ואדיב במחירים נוחים.

שיטות גירוש יונים ללא הדברה

השיטות הבאות נחשבות ליעילות במיוחד להרחקה של ציפורים ויונים ממגוון אזורים: מסתורי כביסה, מרפסות, פרגולות, קולטי שמש, גגות, ועוד:

דוקרנים להרחקת יונים

בשיטה הזו מניחים דוקרנים מנירוסטה במקומות שיונים נוטות לעמוד בהם. הדוקרנים לא מאפשרים ליונים לעמוד מפני שהם יוצרים תחושת אי-נוחות, ולכן הם נחשבים לשיטה יעילה במיוחד.

דוקרנים מנירוסטה עמידים בפני גשם, חום, רוחות, והם אינם מחלידים. כלומר, הם מחזיקים מעמד לאורך זמן, ולכן עדיפים על פני דוקרנים מפלסטיק ודוקרנים ממתכות אחרות.

סלילים קפיציים להרחקת יונים

שיטה יעילה להרחקת יונים היא יצירת תנאים לא נוחים לקינון שלהם. ממש כמו דוקרנים, גם סליל קפיצי לא מאפשר ליונים לעמוד בנוחות בכל מקום שבו יש סליל כזה.

הסלילים האלו עשויים מפלדת אל-חלד, ומקבעים אותו באמצעות תופסנים מיוחדים הנועדו להדבקה או הברגה. כאשר יונים מנסות לעמוד על הסלילים, הן לא מצליחות, ולכן עפות למקום אחר.

רשתות נגד יונים

מסתורי כביסה ואזורים נסתרים אחרים בבית מהווים אזור קינון ליונים, ולכן חשוב לסגור אותם. במקרים שבהם לא ניתן להתקין סלילים או דוקרנים, מומלץ להשתמש ברשתות נגד יונים.

רשתות כאלו מורכבות מפלסטיק קשיח ואיכותי בגוון בהיר וניתן להתקין אותן באזורים שונים בבתים, דירות וכמובן גם עסקים. כאשר מתקינים רשתות, ציפורים לא יכולות להיכנס דרכם.

הודות לכך, הן לא מקננות ואפילו לא נכנסות לאזורים שיש בהם רשתות.

ירוק הדברות: גירוש והרחקת יונים לצמיתות

יונים משאירות אחריהן לשלשת, לכלוך, והן גם עלולות להעביר מחלות שונות. בירוק הדברות אנו מעניקים שירותי הרחקת ציפורים ומזיקים לעסקים ופרטיים כאחד.

ההתמחות שלנו היא בשלושת השיטות שהוזכרו מעלה ונחשבות ליעילות ביותר. כל שיטות ההרחקה שלנו אינן פוגעות פיזית ביונים, והן מביאות לתוצאות מידיות. להצעת מחיר ולכל שאלה אחרת, אנו שמחים לעמוד לשירותכם.

מעוניינים בדרכים להרחקת יונים? השאירו פנייה ונעזור לכם:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

03-6816404 | מוקד ארצי

דילוג לתוכן