דיסקים להרחקת יונים

יונים

יונים במרחב המחיה הפכו למטרד של ממש; הציפורים האלו התרגלו לנוכחות של בני אדם, והן לא חוששות לעמוד במרפסות פרטיות, על גגות, במבנים ציבוריים ומקומות אחרים הומי אדם. במהלך השנים פותחו מספר שיטות להרחקת יונים ואחת מהן היא דיסקים להרחקת יונים. השיטה הזו נפוצה בכל רחבי הארץ, וכאן נגלה האם היא באמת עושה את העבודה.

דיסקים להרחקת יונים: כיצד עובדת השיטה?

בבתים רבים ברחבי ישראל יש דיסקים ישנים ללא שימוש שמעלים אבק. במקום להשליך את הדיסקים האלו, אנשים רבים קושרים אותם בחוט ותולים אותם באזורים חיצוניים: מרפסות שמש, מרפסות שירות ואפילו גגות. מדוע? מפני שהדיסקים האלו מחזירים אור; במהלך היום, כשהשמש זורחת, הדיסקים מחזירים אור ומסנוורים יונים וציפורים אחרות. כתוצאה מכך, הציפורים אינן מתקרבות למקום שיש בו דיסקים, מה שעוזר לפתור את הבעיה.

האם השיטה עובדת?

דיסקים להרחקת יונים הפכו לשיטה פופולרית להרחקת יונים בישראל, וגם במדינות אחרות. אולם, האם השיטה הזו אכן עושה את העבודה? ובכן, דיסקים עוזרים להרחיק יונים, אבל באופן חלקי בלבד. הדיסקים מחזירים אור רק כאשר השמש נמצאת במיקום הנכון. כלומר, הם יעילים רק במשך מספר שעות ביום.

בימי החורף השיטה אינה יעילה כלל מפני שיש ימים רבים שבהם השמש לא זורחת כלל. ולא נשכח את הלילות: כאשר אין גורם שיגרום להחזרת אור, האפקט של הדיסקים לא מתקיים, ולכן הם לא יעילים. כאשר מרפסות ואזורים אחרים ממוקמים בכיוון שאינו מקבל שמש ישירה, אין טעם להתקין את הדיסקים כלל וכלל. מדובר בשיטה זולה במיוחד להרחקת יונים, אך האפקט הוא חלקי, אם אכן יש אפקט.

איך אפשר להרחיק יונים?

אם אתם מחפשים שיטה יעילה להרחקת יונים, דיסקים וטריקים אחרים לא יעשו את העבודה. במקום זאת, מומלץ להתקין אמצעי הרחקת יונים קבועים, איכותיים ושעושים את העבודה. כיום יש שלוש שיטות יעילות במיוחד להרחקת יונים: סלילים קפיציים, דוקרנים נגד יונים ורשתות נגד יונים. האמצעים השונים האלו לא כפופים לתנאי השמש ומזג האוויר, הם עומדים במקומם בלי תזוזה והכי חשוב – עושים את העבודה. סלילים ודוקרנים נגד יונים יוצרים משטחים שהיונים לא יכולות לעמוד עליו, כך שהן לא מתקרבות לאזורים עם סלילים ודוקרנים. רשת נגד יונים מאפשרת לכסות אזורים פתוחים, כמו מסתורי כביסה, כך שהיונים לא יכולות לחדור דרכם.

הרחקת יונים מקצועית עם חברת ירוק הדברות

במקום דיסקים להרחקת יונים, אתם יכולים ליהנות משיטות מקצועיות ויעילות להרחקת יונים. חברת ירוק הדברות מספקת שירותי הדברה והרחקת ציפורים בשיטות ידידותיות לסביבה, ואנחנו זמינים ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות בכל רחבי הארץ. צוות המתקינים המקצועי שלנו מבצע את כל המדידות הנדרשות ומתקין את האמצעי היעיל ביותר להרחקת ציפורים לפי תוואי השטח. ניתן לפנות אלינו בכל עת וליהנות משירות אישי ומקצועי עבור כל צורכי ההדברה והרחקת החיות שלכם.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן