דחליל עורב להרחקת יונים

דחליל עורב - יעיל או מיותר?

לא אחת פונים אלינו לקוחות המבקשים למצוא פתרונות עצמאיים להרחקת יונים. שלא תטעו, ישנן פעמים שבהן מספיקה פעולה אחת בודדה כדי שהיונים יועילו בטובן לעזוב אותנו לנפשנו; אולם דחליל? הוא רחוק מלהיות הפתרון האידיאלי.

דחליל עורב להרחקת יונים - יש לזה תועלת?

פתרון זול! אך האם עורבים להרחקת יונים באמת מווים פתרון?

כשאנחנו אומרים שעורב להרחקת יונים הוא איננו פתרון אידיאלי, אין אנו מתייחסים בהכרח לעובדה שהוא לא מועיל. להפך; עורבים נגד יונים הם פתרון נפלא שמרתיע אותן.

יתרה מזאת, לדחליל עורב מחיר זול באופן יחסי שנע בטווחי מחיר של כמה עשרות שקלים בלבד. אתם מציבים אותו אחר כבוד באזור המיועד, והיונים פשוט לא מעזות להתקרב.

עד כאן זה בהחלט נשמע כמו פתרון יעיל להרחקת יונים. אך חשוב לדעת דבר אחד מהותי על יונים: הן פשוט בעל כנף שלא מרפה, אלא אם הוכחנו באמת ובתמים שמדובר באזור לא ראוי למחייה, שלא מביא עמו תנאים אידיאליים למחסה מהשמש והגשם, להטלת ביצים וגידול הגוזלים.

מתלבטים אם להשתמש בעורב דחליל? התייעצו איתנו:

עם דחליל נגד יונים זה פשוט עניין של זמן

עורב דחליל בהחלט יכול לעשות את העבודה, אך למעשה קניתם לעצמכם קצת יותר זמן של נחת.

היונים די מהר מתרגלות להימצאותו של העורב בסביבתן, ועל אף שהן לא מתאפיינות בחוכמה רבה כל כך, הן כן יודעות לזהות "הונאת עורבים" כשהן רואות אותה לאורך זמן.

היונים מתרגלות לנוכחותו של הדחליל, ובהדרגה תוכלו לראות כיצד הן יבחנו את מידת האיום. מעוף הלוך וחזור, הסתובבות בקרבת הדחליל, ולבסוף גם התיישבות על הדחליל עצמו. במצב הזה תדעו שהזמן שקניתם לעצמכם תם.

הרחקת יונים - אל תעשו את זה לבד

בחלק מן המקרים מומלץ שלא להרחיק את היונים לבד כיוון שהאסטרטגיה עלולה להיות מוטעית, ובחלק מן המקרים הרי שמדובר בתנאי עבודה שלא ניתן לבצעם אלא עם ההכשרה הנדרשת.

דוקרנים ליונים

פתרון אידיאלי בהרבה מאשר דחליל עורב להרחקת יונים. דוקרנים להרחקת יונים עשויים מפלסטיק, והם מהווים פתרון נפלא, יעיל ומאוד מאוד זול.

הם לא חדים כיוון שהמטרה שלנו איננה לפגוע ביונה, והם פשוט מונעים ממנה למצוא קרקע יציבה. עד מהרה היונה מבינה שמקום המחייה שמצאה הוא איננו אידיאלי כפי שחשבה בתחילה, וכך היא תתחיל בחיפושים אחר מקום חדש.

ניתן להשתמש בדוקרנים או לחילופין בסליל קפיצי שמבצע את אותה העבודה.

כדאי להשתמש במרחיק יונים מקצועי שיידע היכן למקם את הדוקרנים למקסימום תוצאות.

רשתות יונים

רשתות יונים הן אמצעי מאוד יעיל, ולמעשה האמצעי ההרמטי ביותר.

ניתן לרכוש רשתות יונים באופן עצמאי ואף להתקינן, אך לרוב חשוב (ולעתים גם אין כל ברירה אחרת) להשתמש בשירותיה של חברת הרחקת יונים מקצועית.

במקרים של הרחקת יונים ממסתורי כביסה, הרי שיש צורך בבעל מקצוע המחזיק ברישיון לעבודה בגובה, וכך גם במקרים של הרחקת יונים ממרפסות וכן במקרים של הרחקת יונים מקולטי שמש.

חשוב לציין שאנו ממליצים על רשתות קלאסיות, ולא על רשתות חשמליות הידועות גם בתור הרחקת יונים אלקטרונית.

צרו עמנו קשר

אז דחליל עורב להרחקת יונים לא, ומה כן? כפי שראיתם מן הדוגמאות הספורות שציינו, ישנו עולם ומלואו של שיטות וטכניקות בדוקות ל-100% הרחקת יונים. בלי תירוצים ובלי טעויות.

מחפשים אנשי מקצוע שירחיקו את היונים אחת ולתמיד? צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר, ונציג ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

תכנים שעשויים לעניין אתכם

שאלות נפוצות בנושא דחלילים להרחקת יונים

יעיל כן, אך יש לזה תוקף.

היונים יודעות להתרגל לנוכחותו של ה'עורב', ואט אט שבות חזרה לזירת הפשע.

הרחקת יונים מקצועית צריכה לספק מענה הרמטי שעומד בפני מבחן הזמן.

דחלילים ניתן לרכוש אצלנו, אולם מדובר בהרחקה עצמאית, ולא בכלי שבו משתמש איש מקצוע.

אנו פעילים למעלה מעשור בתחום הרחקת היונים.

וודאי, בכל שאלה, אנו זמינים עבורכם בשמחה.

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן