דוקרנים להרחקת יונים בחולון

יונים נחשבות למטרד בעיר חולון ובערים נוספות ברחבי הארץ. הן יוצרות לכלוך, רעש ונזקים לרכוש. אנו בחברת ירוק הרחקת יונים מתמחים במתן פתרונות אפקטיביים להרחקת יונים, תוך שמירה על איכות הסביבה ועל רווחת היונים עצמן. 

להלן נבקש להסביר את הבעיות הנגרמות מיונים, את היתרונות בהרחקת יונים מקצועית (הרבה מעבר לרק לכלוך), ואת תהליך התקנת הדוקרנים נגד יונים.

ניתן להתייעץ איתנו בכל שאלה.

להזמנת מרחיק השאירו פניה:

אילו בעיות נגרמות מיונים?

יונים הן הרבה מעבר לפגיעה ברכוש או לכלוך, ולהלן נמנה את כל ההיבטים השונים שבהם היונים עלולות להזיק לבני האדם:

לכלוך ונזקים

יונים משאירות לכלוך רב בצורה של צואה על מבנים, מכוניות, חלונות ומרפסות. הצואה של היונים מכילה חומצות שעלולות לגרום נזק למתכות ולצבעים. 

בנוסף, הקינים שלהן עלולים לחסום מרזבים, לגרום להצפות ולפגיעה במערכת הניקוז.

רעש ומטרד

יונים מייצרות רעש מתמשך שמפריע לתושבים. 

הן נוהגות להתאסף בלהקות גדולות, מה שמגביר את הרעש והלכלוך באזורי מגורים ובאזורים מסחריים.

בריאות וסיכון מחלות

יונים נושאות עמן מחלות שונות שיכולות לעבור לבני אדם ולבעלי חיים דרך צואתן ונוצותיהן. מחלות אלו כוללות דלקות ריאות, סלמונלה ופרזיטים שונים.

היתרונות בהרחקת יונים מקצועית

הרחקת יונים מקצועית יכולה לענות על הסוגיה במלואה, ולהרחיק את היונים אחת ולתמיד.

בירוק הרחקת יונים אנו מקפידים על השירות המקצועי והמסור ביותר וזאת כדי להבטיח:

  • פתרון לטווח ארוך – חברת ירוק הרחקת יונים מספקת פתרונות מקצועיים להרחקת יונים, המבטיחים תוצאה מתמשכת ומפחיתים את הסיכוי לחזרתן של היונים למקום המטופל.
  • בטיחות ואיכות – החברה משתמשת בשיטות ובחומרים בטוחים לסביבה ולבעלי החיים, כך שניתן להרחיק את היונים בצורה הומנית ולא מזיקה.

כיצד מתקינים את הדוקרנים?

ישנם סוגים שונים של דוקרנים נגד יונים, וכל סוג מתאים לתנאים ולצרכים שונים. חשוב לבחור את הדוקרנים המתאימים למבנה ולמצב הספציפי.

סוג הדוקרנים

יתרונות

חסרונות

דוקרני נירוסטה

עמידים לאורך זמן, עמידים בפני חלודה, נראים טוב

יקרים יחסית

דוקרני פלסטיק

זולים יותר, קלים להתקנה

פחות עמידים לשמש ולמזג האוויר, נוטים להישבר

לאחר מכן יש לנקות את האזור מלכלוך וקינים קיימים. כאשר הכל מוכן, מתקינים את הדוקרנים בצורה מקצועית במקומות המתאימים על מנת למנוע חזרה של היונים.

איך למעשה הדוקרנים מרחיקים את היונים?

אין זה מקרי שדוקרנים נגד יונים הם פתרון אידיאלי ונפוץ מאוד בעיר חולון.

חולון המתאפיינת במגוון רחב של בתים מבנייני מגורים, מגדלי מגורים ועד לבתים פרטיים או מבנים נמוכי קומה, מתהדרת גם בשפע של גנים ופארקים. על-כן היונים רואות בעיר כמעין גן עדן של ממש!

אם כן המטרה שלנו? בדיוק כך! שהמקום יותר לא יתפקד כמעין גן עדן ליונים 🙂 מוציאים את הנוחיות מן המשוואה.

דוקרנים נגד יונים הם אחד הפתרונות היעילים והנפוצים להרחקת יונים מאזורים בעייתיים כאשר המנגנון המרכזי שמאפשר לדוקרנים להרחיק יונים מבוסס על עיקרון פשוט של אי נוחות פיזית. 

הדוקרנים מותקנים במקומות בהם היונים נוהגות לנחות, כמו אדני חלונות, מרזבים, גגות ומעקות. כאשר יונה מנסה לנחות על משטח עם דוקרנים, היא נתקלת במחסום פיזי שגורם לה אי נוחות ומונע ממנה למצוא מקום נוח להנחתת רגליה. כתוצאה מכך, היונים מחפשות מקום נחיתה אחר ונמנעות מהאזור בו הותקנו הדוקרנים.

נוסף על כך, יונים נוטות לחפש מקומות מוגנים ויציבים לקינון. דוקרנים יוצרים משטח לא יציב ולא נוח, מה שמונע מהיונים להקים קינים במקומות אלו. כאשר היונים אינן מוצאות מקום מתאים לקינון, הן עוזבות את האזור ומחפשות מקומות אחרים להקים בהם קינים.

התייעצו עמנו בכל שאלה

אם גם אתם סובלים מהמטרד הנגרם על ידי יונים באזורכם, אל תהססו לפנות לחברת ירוק הרחקת יונים לצורך התקנת דוקרנים להרחקת יונים בחולון. 

הצוות המקצועי והמיומן שלנו עומד לרשותכם עם פתרונות מתקדמים ואפקטיביים להרחקת יונים, תוך שמירה על איכות הסביבה ורווחת בעלי החיים. בחרו בנו לשמירה על ניקיון, שקט ובריאות בסביבתכם. 

התקשרו עוד היום והתייעצו עם המומחים שלנו על פתרונות מותאמים אישית לצרכים שלכם. ביחד נוכל להבטיח סביבה נקייה ונטולת יונים!

בחרו את המיקום הרצוי

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

דילוג לתוכן