איך להרחיק קן יונים?

איך להרחיק קן יונים?

יונים מהוות מטרד בפניי עצמן, וכאשר הן בונות קן – המטרד הוא כפול. אם אתם מבחינים שיונה הקימה קן בביתכם או במקום העסק/המוסד שבו אתם עובדים – חשוב לפנות את הקן באופן מהיר ככל שניתן. אם אתם תוהים איך להרחיק קן יונים בצורה הטובה ביותר, כאן התשובות.

למה צריך לבצע פינוי קן יונים?

יונים עלולות לשאת איתן מחלות שונות, כמו סלמונלה, וכן כיני יונים שעוברות לבעלי חיים אחרים ובני אדם. כאשר יונה מקננת בשטח מסוים, היא תהיה שם במשך זמן רב, ולכן הסיכון להידבקות בכיני יונים ומחלות יונים עולה.

בנוסף, קיני יונים הן לא נקיות, ויונים משאירות אחריהן לשלשת ולכלוך רב כאשר הן מקננות. כדי למנוע את הבעיות האלו, חשוב לפנות קיני יונים בהקדם – בין שיש בהן ביצים ובין שיש בהן גוזלים.
אם הגוזלים בוקעים, הם עלולים למשוך מזיקים נוספים, ולגרום לבעיות נוספות. לכן, ברגע שאתם מבחינים בקן יונים – אל תחכו, ופנו אותו כמה שיותר מהר.

איך להרחיק קן יונים: האם כדאי לבצע את הפינוי בעצמי?

בין שמדובר בקן ריק או מלא, עדיף לא לנסות להרחיק קן יונים בעצמכם. אם תעשו זאת, אתם עלולים לשחרר חיידקים ומחוללי מחלה אחרים לאוויר, ולשאוף אותם. פינוי של קן יונים דורש ציוד מיגון איכותי, וכלי פינוי מקצועיים, כך שעדיף לא לעשות זאת בעצמכם.

 

איך למנוע את חזרתם של היונים?

כאשר מפנים קן יונים, זה לא אומר שהיונים לא יחזרו ויבנו קן נוסף. מלבד השאלה “איך להרחיק קן יונים”, חשוב לשאול גם “כיצד למנוע את חזרת היונים”. יש מספר דרכים לעשות זאת, כאשר היעילות ביותר הן:

 

רשת נגד יונים

מאפשרת לסגור חלקים פתוחים, כמו מרפסות שירות, מפני חדירה של יונים וקינון.

דוקרנים נגד יונים

דוקרנים מיוחדים שעשויים מנירוסטה אל-חלד, ולא מאפשרים ליונים לעמוד עליהן, ובטח שלא לקנן.

סליל נגד יונים

סליל אל-חלד שמונע מיונים לעמוד על שטחים מסוימים, כמו גגות, ובכך מונע מהן גם לקנן.

ירוק הדברות: הפתרונות היעילים ביותר להרחקת יונים

אם אתם זקוקים לשירות פינוי קיני יונים – חברת ירוק כאן עבורכם. אנו מתמחים בכל הנוגע להרחקה של מזיקים ויונים בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה, ונשמח לסייע לכם בכל עת. המומחים שלנו יגיעו אליכם עם כל הציוד הנדרש להרחקת קן יונים, ויזיזו את הקן באופן זהיר ומקצועי.

כדי למנוע חזרה של יונים, אנו מציעים גם שירותי התקנה של מוצרי הרחקת יונים, לרבות שלושת השיטות שתיארנו מעלה. השיטות שלנו אינן מזיקות ליונים, אלא מונעות את הפלישה שלהן מלכתחילה. אם אתם תוהים איך להרחיק קן יונים – כאן בירוק הדברות יש לנו את הפתרונות היעילים ביותר.

אנו זמינים ללקוחותינו סביב השעון, ומספקים שירות בכל רחבי הארץ עבור לקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות שזקוקים לשירות הדברה והרחקת מזיקים בשיטות ידידותיות לסביבה.

למידע נוסף השאירו פניה:

הפרויקטים שלנו:

יצירת קשר מהיר

אין לכם זמן לבזבז?
צרו עמנו קשר מידי:

השאירו פניה ונשוב אליכם בהקדם:

התקשרו

השאירו פניה

דילוג לתוכן